افزونه وردپرس مدیریت دیدگاه‌ها با Yoast Comment Hacks

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

جواب دادن به سوالات و ابهامات پیش آمده از سوی کاربران موضوعی است که شما به عنوان یک مدیر وب سایت باید به آن بپردازید ، البته نباید فراموش شود که این جواب دادن باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود . در این مقاله یم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را […]

جواب دادن به سوالات و ابهامات پیش آمده از سوی کاربران موضوعی است که شما به عنوان یک مدیر وب سایت باید به آن بپردازید ، البته نباید فراموش شود که این جواب دادن باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود .
در این مقاله یم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند که به وسیله ی آن ایمیل یا به اصطلاح ساده تر نوتفیکیشینی به مدیر وب سایت ارسال می شود با این مضمون که کاربر شما سوالی پرسیده است . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

مدیریت دیدگاه‌های وردپرس  با Yoast Comment Hacks

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Yoast Comment Hacks در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۳ را ازآن خود نماید .

شروع به کار با افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات دلخواه خود را در ان سفارشی سازی کنید .

مشابه تصویر فوق با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا حداقل تعداد کلمات مورد نیاز برای ارسال نظرات را تعیین کنید تا در صورتی که متن دیدگاه کوتاه‌تر از آن بود پیغامی برای آن نمایش داده شده و به کاربر اعلام کند که طول متن نظر را افزایش دهد .

با مراجعه به سایر تب‌های این افزونه نیز می‌توانید به ترتیب از قابلیت‌هایی همچون موارد زیر بهره‌مند شوید .

  1. سفارشی سازی متن ایمیل برای ارسال به کاربران
  2. ریدایرکت به صفحه دلخواه پس از ارسال نظر در وردپرس
  3. پاک کردن ایمیل های قدیمی

از سایر قابلیت‌های این افزونه نیز می‌توان به مواردی همچون آگاه شدن از دیدگاه ها به صورت ارسال نوتیفیکیشن، قابلیت عدم پذیرش نظرات، قابلیت ارسال پیامی جهت تشکر از افراد ارسال کننده دیدگاه و.. نیز اشاره کرد .

 

دیدگاهتان را بنویسید