گستران وب

درباره مجموعه

گستران وب ، متفاوت در ارائه خدمات

از جایی شروع شد که کاربران برای راه اندازی وبسایت کسب و کار خود ، خودشان دست بکار میشوند و دیگر مثل چند سال قبل هزینه های سنگین برای اجرای یک سایت نمیپردازند از سال ۱۳۹۵ تصمیم بر آن شد که وبسایت گستران وب را برای موفقیت هرچه بیشتر وردپرس کاران فارسی زبان تاسیس کنیم . از آن زمان تا به حال ۲ سال می گذرد و ما هر روزه بیشتر به این هدف نزذیک میشویم . از آنجا که موفقیت شما موفقیت ما به حساب می آید برای هر چه بهتر ارائه دادن سرویس های خود تلاش کرده ایم . سعی داریم گستران وب را یه یک پایگاه دانش مناسب تبدیل کنیم و کاربران مشکلات خود را در راه اندازی وبسایت با وردپرس با ما مطرح کنند . بنای کار گستران وب رایگان است ! و ما مطالب آموزشی با کیفیت و بروز را روزانه منتشر میکنیم و در کنار آن دوره های آموزشی حضوری و آنلاین را برگزار میکنیم .

خدمات جدید

به درآمد رساند ن کسب و کارها

چشم انداز و اهداف مجموعه

مجموعه گستران وب هدف مشخصی دارد و اعضای تیم برای آن شب و روز تلاش میکنند . آشنایی کاربران با دنیای متن باز وردپرس و راه اندازی کسب و کارها در بستر وردپرس یکی از اهداف های اصلی مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کیفیت و محصولات اورجینال برای کاربران وردپرسی برای مجموعه شعار نیست بلکه یک هدف است .

طراحی کاربر پسند با جدیدترین روش ها

در گستران وب سعی بر این است که تمام طراحی ها با جدیدترین و بروزترین روش انجام شود ، بروزرسانی منظم یکی از اصلی ترین خدمات تیم ماست.

تلاش برای به درآمد رساندن کسب و کار

تنها راه اندازی سایت کافی نیست بلکه باید بتوانیم آن را به درآمد برسانیم ، انتقال تجربه از تیم ما به شما کمک میکند تا در مسیر درست قرار بگیرید .

بیش از ۱۰ هزار مشتری

پاسخ به ۲۰ هزار تیکت

مشتریان راضی

فعالیت در ۱۰ کشور مختلف

بیش از ۱۰ سال سابقه کاری

انتشار محصولات تیم گستران وب در راست چین

گستران وب به عنوان یک طراح حرفه ای و با سابقه با ارائه محصولات با کیفیت در مارکت راست چین فعالیت می کند ، تا کننون بیش از ۱۰۰ محصول در این مارکت توسط مجموعه ما منتشر شده که فروش موفق ۱۰ هزار عددی را به دنبال داشته است .