درباره مجموعه

گستران وب ، متفاوت در ارائه خدمات

از جایی شروع شد که کاربران برای راه اندازی وبسایت کسب و کار خود ، خودشان دست بکار میشوند و دیگر مثل چند سال قبل هزینه های سنگین برای اجرای یک سایت نمیپردازند از سال ۱۳۹۵ تصمیم بر آن شد که وبسایت گستران وب را برای موفقیت هرچه بیشتر وردپرس کاران فارسی زبان تاسیس کنیم . از آن زمان تا به حال ۲ سال می گذرد و ما هر روزه بیشتر به این هدف نزذیک میشویم . از آنجا که موفقیت شما موفقیت ما به حساب می آید برای هر چه بهتر ارائه دادن سرویس های خود تلاش کرده ایم . سعی داریم گستران وب را یه یک پایگاه دانش مناسب تبدیل کنیم و کاربران مشکلات خود را در راه اندازی وبسایت با وردپرس با ما مطرح کنند . بنای کار گستران وب رایگان است ! و ما مطالب آموزشی با کیفیت و بروز را روزانه منتشر میکنیم و در کنار آن دوره های آموزشی حضوری و آنلاین را برگزار میکنیم .

خدمات جدید

به درآمد رساند ن کسب و کارها

چشم انداز و اهداف مجموعه

مجموعه گستران وب هدف مشخصی دارد و اعضای تیم برای آن شب و روز تلاش میکنند . آشنایی کاربران با دنیای متن باز وردپرس و راه اندازی کسب و کارها در بستر وردپرس یکی از اهداف های اصلی مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کیفیت و محصولات اورجینال برای کاربران وردپرسی برای مجموعه شعار نیست بلکه یک هدف است .

طراحی کاربر پسند با جدیدترین روش ها

در گستران وب سعی بر این است که تمام طراحی ها با جدیدترین و بروزترین روش انجام شود ، بروزرسانی منظم یکی از اصلی ترین خدمات تیم ماست.

تلاش برای به درآمد رساندن کسب و کار

تنها راه اندازی سایت کافی نیست بلکه باید بتوانیم آن را به درآمد برسانیم ، انتقال تجربه از تیم ما به شما کمک میکند تا در مسیر درست قرار بگیرید .

بیش از 10 هزار مشتری

پاسخ به 20 هزار تیکت

مشتریان راضی

فعالیت در 10 کشور مختلف

بیش از 10 سال سابقه کاری

انتشار محصولات تیم گستران وب در راست چین

گستران وب به عنوان یک طراح حرفه ای و با سابقه با ارائه محصولات با کیفیت در مارکت راست چین فعالیت می کند ، تا کننون بیش از 100 محصول در این مارکت توسط مجموعه ما منتشر شده که فروش موفق 10 هزار عددی را به دنبال داشته است .

آشنایی با بنیان گذار مجموعه

فارغ تحصیل مهندسی الکترونیک متولد فروردین 72 ، آشنایی من با دنیای متن باز وردپرس از سال 95 شروع شد و تا الان کسب و کار های بسیار زیادی را به کمک وردپرس برای مشتریان راه اندازی کردیم ، آنلاین کردن کسب و کارها یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که من در گستران وب به همراه تیم حرفه ایم انجام میدهم و از آن هرگز سیر نمیشوم …

احمد عشوریان

بنیانگذار گستران وب
آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد