گستران وب

جذابیت در نوشته فقط شامل موضوع متن و نحوه پرداختن به موضوع مورد بحث نمی باشد بلکه به نوع طراحی ، رنگ بندی و بسیاری موارد دیگر می شود . یکی از آن موارد که می توان در اینجا به آن اشاره کرد استفاده از آیکون در نوشته ها است که باعث جذابیت و جذب کاربر می شود .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید که از انواع آیکون ها با فرمت svg در نوشته هایتان بهره ببرید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

افزودن آیکون در مطالب وردپرس با WP SVG Icons

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WP SVG Icons در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۷ را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر دکمه‌ای در ویرایشگر وردپرس شما اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی آن قادر خواهید بود تا انواع ایکون‌های مختلف را در آن جستجو کرده و در نوشته‌های خود قرار دهید .

اما امکانات این افزونه صرفا به اینجا ختم نمی‌شود. با مراجعه به مسیر نمایش> فهرست‌ها در وردپرس نیز قادر خواهید بود تا برای منوهای موجود در سایت خود نیز آیکون قرار دهید تا در سایت نمایش داده شوند.

کافی است تا مشابه تصویر فوق آیکون‌های مورد نظر خود را برای هر منو انتخاب کرده و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا منوهای سایت وردپرسی شما نیز دارای آیکون شوند .

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *