گستران وب

همه چیز درباره قالب وردپرس

قالب وردپرس یک […]

اردیبهشت 31 , 1397

قالب وردپرس یک کلمه پرکاربردی که امروزه در جستجو گوگل بالاترین رتبه را در اختیار دارد . تصمیم گرفتیم امروز در مورد قالب وردپرس پیشتر بپردازیم و باهم مورد بررسی قرار بدیم پس با ما همراه باشید .

 

قالب وردپرس

قالب وردپرس آسان و در دسترس

سایت گستران وب در ۲ محور اصلی قالب وردپرس و آموزش وردپرس فعالیت میکنید همیطور که ملاحضه میکنید آموزش و قالب وردپرس به صورت وحشتناکی در سایت های ایرانی دیده میشود ، یعنی بعد از نصب وردپرس فارسی آن هم در ” ۵ دقیقه ” مرحله دوم انتخاب یک قالب مناسب در حوزه کسب و کارتان می باشد . شاید در بین cms های موجود در دسترس ترین قالب همین قالب وردپرس هست که به صورت پیشفرض سایت خود wordpress.org قالب های زیادی را روزانه به صورت رایگان ارائه میدهد که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم .

قالب وردپرس به چند دسته تقسیم میشود ؟

قالب های وردپرس به صورت رایگان و پولی عرضه میشود . ما باید دقت کنیم که برای شروع کارمون هر قالبی نصب نکنیم اگر قالب دارای نواقصی باشد قطعا در آینده کسب و کارتون شمارو با مشکل مواجه میکند .سایت های زیادی به صورت رایگان قالب های وردپرس ارائه میدن اگر بخوایم به یکی از بهترین های این بخش اشاره کنیم خود وردپرس است به آدرس :  wordpress.org/themes  روزانه قالب های زیادی توسط طراحان تولید میشود که نسخه رایگان آنها در همین آدرس قرار داده میشود . این قالب ها مورد تایید هستند و از فیلتر خود وردپرس رد شده اند . اما قطعا دارای امکانات محدودی هستند.

قالب رایگان وردپرس

 

قالب های حرفه ای وردپرس که به صورت پولی ارائه میشود و یک بازار پرسود برای طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد .قالب های حرفه ای وردپرس دارای امکانات فوق العاده ای میباشند و برعکس قالب رایگان که به صورت پیشفرض و یکنواخت برای همه نوع کسب و کاریست ، قالب های حرفه ای در هر زمینه متفاوت امکانات اختصاصی منحصر به فردی را ارائه میدهند . عمدتا قالب های پولی به صورت اورجینال در تم فارست به فروش میرسد که ما در گستران وب این قالب هارا خریداری کرده و به صورت فارسی و راستچین ارائه میدهیم .

 

تم فارست

قالب های حرفه ای وردپرس اما رایگان !!!

پس ما تا الان با دو نوع قالب وردپرس آشنا شدیم ، اما در این میان قالب های پولی و حرفه ای دیده میشود که به صورت رایگان ارائه شده این قالب ها به چه شکل هستند ؟!!!
قالب های حرفه ای وردپرسی که به صورت رایگان در بستر اینترنت ارائه شده دزدی یا به اصطلاح ” نال ” تلقی میشود . شاید با این قالب ها روبه شده باشید و شاید هم آنها را نصب کرده باشید و بگید که هیچ مشکلی نداشته ایم !!!
باید بگویم که طراحی که بعد از زحمت بسیار یک  قالب با کیفیت را در مارکت های فروش ارائه داده مگر میشود آن را رایگان هم ارائه بدهد ؟؟ مگر میشود بگوییم که این همان قالبی است که در حال فروش در مارکت ها است ؟!
قطعا دارای حفره های امنیتی و مشکلات زیادی هستند که برای سایت شما بسیار میتواند خطرناک باشد . توصیه ما به شما این است که از نصب قالب های نال اجتناب کنید . در آینده حتما مطلبی در مورد قالب های نال منتشر میکنم و در آنجا این موضوع را به صورت کامل تشریح میکننم

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *