گستران وب

سلام به کاربران عزیز گستران وب
در سالی که قرار دارید موضوع جدیدی در طراحی وب سایت مطرح شده به نام هوش مصنوعی و تمام طراحان و توسعه دهندهای وب در این باورن که هوش مصنوعی به یکی از مهمترین بخش های وب سایت تبدیل میشود . آیا شما می خواهید از فناوری هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشین در سایت وردپرسی خود استفاده کنید؟ یک شانس وجود دارد که شما ممکن است از آن استفاده کنید. در این مقاله، ما برخی از افزونه های وردپرس را که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای ارائه ویژگی های دقیق برای وب سایت شما استفاده می کنند، به اشتراک می گذاریم پس با ما تا پایان همراه باشید .

10 پلاگین وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی

 

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین چیست؟


اگر از اخبار پیروی کنید، باید هوش مصنوعی یا یادگیری ماشین را ذکر کنید.
هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فن آوری های رایانه ای است که برای ارائه راه حل های دقیق در دستگاه های کامپیوتری، برنامه ها، دستگاه های جیپیاس، تلویزیون های هوشمند، دستگاه های کمک رسانی خانگی و غیره استفاده می شود.
هوش مصنوعی برنامه های کامپیوتری را قادر می سازد تا بدون هوش انسانی تصمیم گیری کنند.
یادگیری ماشین کمک می کند تا نرمافزار از تجارب، داده ها و فعالیت های کاربر یاد بگیرد تا هوش مصنوعی را بهبود بخشد و گزینه های بهتر را انتخاب کند.
این فناوری ها به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا خودکار وظایفی را که معمولا به اطلاعات انسانی نیاز دارند، اختصاص دهد.

برای مثال، اکثر تلفن های همراه جدید و دستگاه های هوشمند، تشخیص صدا، الگوهای جستجو، ترجمه ها، تشخیص تصویر و غیره در حال حاضر استفاده می شود.

تفاوت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین چیست؟


هوش مصنوعی می تواند بر اساس هوش برنامه ریزی شده تصمیم گیری کند.
یادگیری ماشین بیشتر هوش مصنوعی را از طریق یادگیری خود از طریق فعالیت کاربر و جمع آوری اطلاعات تقویت می کند. این امر هوش مصنوعی را هوشمندانه تر می کند و اجازه می دهد تصمیمات دقیقتری بگیریم.

در مورد ماشین آلات در سراسر جهان چیست؟


بسیاری از دانشمندان برجسته، مهندسان و کارآفرینان نگرانی خود را نسبت به تهدید احتمالی جامعه بشری از سوی هوش مصنوعی و ماشین های خودآموز ابراز کرده اند.

با این حال، آن نیز دارای پتانسیل زیادی برای بهبود زندگی برای میلیاردها نفر است. به همین دلیل است که حتی برجسته ترین شکافهای AI، استفاده دقیق از آن را برای خیر بزرگتر تشویق می کند.

چه اطلاعات مصنوعی می تواند برای وب سایت های وردپرس انجام دهد؟


این می تواند تجربه کاربری دقیق و بسیار بهتر را برای کاربران خود فراهم کند. به عنوان مثال، می تواند جستجوی وردپرس، گرامر و چک کردن سبک را بهبود بخشد، محتوای مرتبط را نمایش دهد، تبدیل را بهبود بخشد، فروش تجارت الکترونیک را افزایش دهد، و بیشتر.
وب سایت شما دقیق تر، سریع تر و شخصی تر برای کاربران شما می شود. این موجب صرفه جویی در وقت شما می شود که به شما اجازه می دهد چیزهای دیگر برای رشد کسب و کارتان را انجام دهید.
به این ترتیب، نگاهی به پلاگین های وردپرس که از AI و یادگیری دستگاه استفاده می کنند نگاهی بیاندازیم.

 

۱. Akismet

Akismet یکی از تنها دو پلاگین است که از پیش نصب شده بر روی هر وب سایت وردپرس استفاده می شود. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای تشخیص اسپم استفاده می کند.
Akismet طی چند سال استفاده شده توسط میلیون ها وب سایت برای شناسایی تقریبا تمام اسپم های ارسال شده توسط ربات ها بهبود یافته است. این همچنین می تواند نظرات هرزنامه را به صورت دستی توسط کاربران واقعی واقعی ارائه دهد و از اشتباهات خود و شناخت الگوهای در میلیون ها وب سایت مطلع شود.

۲. WordLift

WordLift سرویس وب خود را به وب سایت وردپرس خود متصل می کند. راهنمایی های SEO برای بهبود محتوای خود را با کمک نمودار گرافیکی خود ارائه می دهد.
این محتوا را تجزیه و تحلیل می کند تا حقایق، ارقام و رسانه ها را ارائه دهد تا بتوانند در میان مقالات خود مطابقت و ایجاد روابط متقابل داشته باشند که نتایج توصیه های محتوا را بهبود می بخشد. این یک نمودار دانش برای وب سایت خود را ایجاد می کند که وقتی مطالب بیشتری به وب سایت شما اضافه می شود، دقیق تر می شود.

۳. After The Deadline

پس از Deadline قبلا به عنوان یک پلاگین وردپرس مستقل در دسترس بود، اما در حال حاضر به عنوان بخشی از مجموعه پلاگین JetPack در دسترس است. این یک ابزار چک کردن گرامری هوشمند است که تجزیه و تحلیل خواندن مطالب شما را برای کمک به شما در نوشتن بهتر است.

این زبان انگلیسی، آمریکایی، انگلیس و انگلیسی را پشتیبانی می کند و پشتیبانی گرامری محدود زبان های فرانسوی و آلمانی است. این نیز به عنوان افزونه Google Chrome به عنوان جایگزین برای ماژول JetPack موجود است.

۴. Google Language Translator

اگر شما می خواهید کاربران خود را به راحتی محتوای وب سایت خود را ترجمه، بدون ایجاد یک سایت چند زبانه وردپرسی، سپس مترجم گوگل زبان ساده ترین راه برای انجام این کار است. موتور موتور جستجو گوگل AI و ماشین را به وب سایت وردپرس شما می دهد.

شما می توانید به سادگی زبان هایی را انتخاب کنید که می خواهید در وب سایت خود نمایش داده شود. پس از آن، شما می توانید مترجم را به وب سایت خود اضافه کنید با استفاده از ویجت نوار یا کد کوتاه.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد چگونگی اضافه کردن ترجمه Google در WordPress را ببینید.

۵. MyCurator Content Curation

MyCurator یک سرویس مبتنی بر ابر محتوا است. این اجازه می دهد تا شما را به جمع آوری محتوای مصنوعی هوشمند اضافه کنید، که نشان می دهد محتوا مربوط به موضوعات مورد نظر خود را و بهبود یافته توسط یادگیری از آنچه شما اضافه یا رای دادن.

شما می توانید یک بخش محتوای سرپرستی را در وب سایت خود ایجاد کنید با انتخاب بهترین بیت های مربوط به مخاطبان خود. شما می توانید هر مقاله ای را که دوست دارید به وب سایت خود اضافه کنید با یک گزیده ای و لینک به منبع اصلی.
۶. WatsonFinds

WatsonFinds از هوش مصنوعی شناختی آی بی ام واتسون برای تحلیل تاثیرات احساسی محتوای شما استفاده می کند. این به شما کمک میکند که با تنظیم ارزش احساسی محتوای خود، چگونگی بهبود تعامل کاربر را یاد بگیرید.

پس از فعال شدن، افزونه یک نماد WatsonFinds را به ویرایشگر پست وردپرس اضافه می کند. با کلیک بر روی آن یک پنجره با نمره احساسی محتوا خواهید دید. بر اساس کلماتی که انتخاب می کنید و زمینه کلی داده ها، افزونه به شما نشان می دهد که چگونه مطالب شما ممکن است به خوانندگان انسان شما احساس کند.
۷. اسکنر تروجان وب Quttera

نرم افزار Malware Scanner Quttera اجازه می دهد تا سایت وردپرسی خود را برای نرم افزارهای مخرب و کدهای مخرب اسکن کنید. این به خصوص مفید است اگر شما معتقدید که سایت وردپرس شما هک شده یا از موتورهای جستجو سیاه و سفید شده است.

این پلاگین از هوش مصنوعی برای یادگیری از مثبت کاذب استفاده می کند و نتایج اسکن را بر اساس استفاده بهبود می بخشد. در حالی که آن را در اسکن یک وب سایت آلوده مفید است، آن را از وب سایت خود را از گرفتن آسیب محافظت نمی کند.

برای امنیت بهتر، راهنمای امنیت نهایی وردپرس خود را برای محافظت از وب سایت خود در برابر هک ها، حملات DDOS و کد مخرب ببینید.
۸. Live Chat – 24/7

گفتگوی زنده ۲۴/۷

Live Chat 24-7 عامل چت مجازی برای وب سایت شما فراهم می کند. اگر شما نمیتوانید برای افزودن چت زنده به وب سایت خود اضافه کنید، این ربات میتواند وظایف اساسی خود را جهت اشاره به کاربران خود در جهت درست انجام دهد.

شما باید برای یک حساب کاربری رایگان در وب سایت پلاگین ثبت نام کنید. بعد از آن شما شروع به یادگیری می کنید همانطور که از آن استفاده می کنید. شما همچنین می توانید آن چه را که می خواهید بگوید و نحوه پاسخ به پرسش های کاربر آموزش دهید. این امر می تواند مفید باشد برای نگه داشتن کاربران در وب سایت شما و تولید منافع بیشتر.
۹. پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio

پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio

همانطور که از نام آن پیداست، پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio یک افزونه مرتبط با وردپرس است که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. از فعالیت کاربر در وب سایت شما یاد میگیرد تا پستهای مربوطه نمایش داده شده در وبسایت شما را بهبود بخشد. شما می توانید پست های مربوطه را در زیر محتوا، در نوار کناری یا با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید.

این امکان برای حداکثر ۵۰۰ صفحه استفاده می شود. اگر محتوای بیشتری دارید، پس شما یک برنامه ماهانه خواهید داشت. شما همچنین باید یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از افزونه ایجاد کنید.
۱۰. Recomendo

Recomendo

Recomendo یکی دیگر از موتورهای هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی با قابلیت یادگیری ماشین است. این می تواند مطالب مرتبط در هر نقطه از وب سایت شما را نمایش دهد. توصیه ها بهتر می شود بر اساس این که چگونه کاربران با آنها ارتباط برقرار می کنند.

این سازگاری با وب سایت های mulitlingual با استفاده از WPML و فروشگاه های آنلاین با استفاده از WooCommerce است که به معنی آن است که می تواند محصولات مرتبط با کاربران را بر اساس آنچه که در سایت شما دیده می شود، نشان دهد.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در مورد افزونه های وردپرس کمک کند با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی بهبود سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود ببینید.

۵/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *