افزونه وردپرس افزودن SSL برای صفحه خاص با WordPress HTTPS

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

همانطور که در پست های قبل بسیار از آن یاد کردیم امنیت مسئله بسیار مهمی است برای وب سایت شما و این که کاربرانتان یا بازدیدکنندگان از وب سایت شما در فضای وب سایتتان احساس امنیت کنند بسیار مهم تر است . امروزه استفاده از پیشوند هایی همچون ssl و https در وب سایت ها […]

همانطور که در پست های قبل بسیار از آن یاد کردیم امنیت مسئله بسیار مهمی است برای وب سایت شما و این که کاربرانتان یا بازدیدکنندگان از وب سایت شما در فضای وب سایتتان احساس امنیت کنند بسیار مهم تر است . امروزه استفاده از پیشوند هایی همچون ssl و https در وب سایت ها برای ایجاد امنیت برای کاربران و بازدید کنندگان بسیار همه گیر شده است و بسیار از سایت ها از این پیشوند ها بهرع می برند تا محیطی که به کاربرانشان ارائه می دهند امن باشد .
اما شما ممکن است که قصد داشته باشید تا برای صفحه خاصی از وب سایتتان که در آنجا به جمع آوری اطلاعات و ارسال آن می پردازید این کار را انجام دهید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر با شید امکانی را که در بالا به آن پرداختیم را عملی کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

افزودن SSL برای صفحه خاص در وردپرس  با WordPress HTTPS

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WordPress HTTPS در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۹۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۲ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منوی جدیدی در پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد که در آن می‌توانید تنظیمات افزونه SSL وردپرس را کانفیگ کنید .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید اطلاعات مربوط به دامنه، پورت و میزبان را در آن انتخاب کنید. و با فعال کردن تیک گزینه‌های موجود می‌توانید امکانات موجود را فعال و یا غیرفعال کنید .

حال پس از ذخیره تنظیمات هرگاه به قسمت افزودن نوشته، برگه و یا هر نوع پست‌تایپ خاصی که در سایت شما وجود دارد مراجعه کنید گزینه استفاده از HTTPS برای آن نیز افزوده شده است که با فعال کردن تیک گزینه‌های مورد نظر صفحه منتشر شده به صورت امن برای کاربران لود خواهد شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید