افزونه ووکامرس اطلاع از موجودی محصولات با WooCommerce Waitlist

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

گاهی اوقات شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید و محصولی را خریداری میکنید بعد از مدتی به شما اطلاع داده می شود که این محصول به اتمام رسیده است و دیگر در آن فروشگاه از آن موجود نمی باشد و این امر شاید باعث دلسردی شما […]

گاهی اوقات شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید و محصولی را خریداری میکنید بعد از مدتی به شما اطلاع داده می شود که این محصول به اتمام رسیده است و دیگر در آن فروشگاه از آن موجود نمی باشد و این امر شاید باعث دلسردی شما شما برای دوباره خرید کردن ار آن فروشگاه شود . شما بهعنوان مدیر یک وب سایت فروشگاهی باید تمامی موضوعاتی از محصول که به کاربر مرتبط می شود را در اختیارشان بگذارید تا با این این کار از رابط کاربری قوی و بهتری برخوردار شوید ، از جمله این کارها را می توان به ذکر کردن تعداد موجود هر محصول در فروشگاه آنلاین نام برد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید یک فرم برای محصولاتی که به اتمام رسیده اند را در وب سایت خود قرار دهید تا مشتری در آنجا ایمیل خود را ثبت کند تا بعد از این که آن محصول موجود شد بتواند آن را از وب سایت شما خریداری کند . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

اطلاع از موجودی محصولات ووکامرس با WooCommerce Waitlist

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام WooCommerce Waitlist در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه می‌توانید فرم مربوط به موجود شدن محصول را به دلخواه خود شخصی سازی کنید تا در صورتی که محصولی در سایت شما ناموجود بود، مشتریان قادر باشند ایمیل خود را در ان ثبت کنند تا در زمان موجود شدن محصول از طریق ایمیل به آنها اطلاع‌رسانی صورت گیرد .

اطلاع از موجودی محصولات ووکامرس

همانطور که در تصویر می‌بینید مشتری قادر است تا تعداد محصول مورد نیاز خود را نیز در ان وارد کند تا در صورت تهیه محصول صاحب کسب و کار اینترنتی اقدام به خرید بیشتری برای رفع نیاز مشتریان خود کند .

در نهایت پس از اینکه محصول مورد نظر موجود شد، مشابه تصویر فوق ایمیلی به همراه اطلاعات محصول به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌گردد. در صفحه تنظیمات افزونه نیز می‌توانید ایمیل را به دلخواه خود شخصی سازی کنید و از استایل و لوگوی دلخواه در ان استفاده نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید