• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه ووکامرس محصولات مشاهده شده با Woocommerce Viewed Products

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,آموزش ووکامرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 02 شهر 1396 بازدید : 2794

همیشه این موضوع که کدام محصول در فروشگاه آنلاین از بازدید بالاتری برخوردار است یکی از دقدقه صاحبین این مشاغل است . این که شما بدانید کدام محصول بیشتر بازدید دارد باعث می شود که وقت هزینه بیشتری برای آن محصول بگذلرید تا باعث موفقیت بیشتر وب سایت فروشگاهی شما شود و به کمک آن ها برند سازی کنید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید یک ابزاک در فروشگاه خود ایجاد کنید تا محصولاتی را که توسط مشتریان شما اخیرا بازدید شده است را به آن ها نمایش دهید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

محصولات مشاهده شده در ووکامرس با Woocommerce Viewed Products

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget در مخزن وردپرس به ثبت ریده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

پس از نصب و فعال کردن افزونه به مسیر نمایش> ابزارک‌ا مراجعه کرده و ابزارکی را که با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget می باشد را انتخاب کرده و در مکان مورد نظر از قالب خود قرار دهید. سپس از بخش تنظیمات ابزارک تعداد محصول برای نمایش و عنوان ابزارک را انتخاب و ذخیره نمایید تا در نهایت در قالب سایت به مشتریان نمایش داده شود .

 

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.