افزونه ووکامرس محصولات مشاهده شده با Woocommerce Viewed Products | گستران وب

افزونه ووکامرس محصولات مشاهده شده با Woocommerce Viewed Products

همیشه این موضوع که کدام محصول در فروشگاه آنلاین از بازدید بالاتری برخوردار است یکی از دقدقه صاحبین این مشاغل است . این که شما بدانید کدام محصول بیشتر بازدید دارد باعث می شود که وقت هزینه بیشتری برای آن محصول بگذلرید تا باعث موفقیت بیشتر وب سایت فروشگاهی شما شود و به کمک آن ها برند سازی کنید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید یک ابزاک در فروشگاه خود ایجاد کنید تا محصولاتی را که توسط مشتریان شما اخیرا بازدید شده است را به آن ها نمایش دهید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

محصولات مشاهده شده در ووکامرس با Woocommerce Viewed Products

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget در مخزن وردپرس به ثبت ریده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

پس از نصب و فعال کردن افزونه به مسیر نمایش> ابزارک‌ا مراجعه کرده و ابزارکی را که با عنوان Woocommerce Viewed Products Widget می باشد را انتخاب کرده و در مکان مورد نظر از قالب خود قرار دهید. سپس از بخش تنظیمات ابزارک تعداد محصول برای نمایش و عنوان ابزارک را انتخاب و ذخیره نمایید تا در نهایت در قالب سایت به مشتریان نمایش داده شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *