افزونه ووکامرس نمایش محصولات با WooCommerce Products Ticker

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

شما بهعنوان مدیر یک ففروشگاه اینترنتی همیشه به دنبال فروش بیشتر محصولاتتان هستید و این یک امر طبیعی است زیرا باعث بقای شما و فروشگاهتان می شود . یکی از مواردی که میتواند به شما در این زمینه کمک کند تبلیغات است .البته های راههای مختلف دیگری نیز وجود دارد که یکی از آن ها […]

شما بهعنوان مدیر یک ففروشگاه اینترنتی همیشه به دنبال فروش بیشتر محصولاتتان هستید و این یک امر طبیعی است زیرا باعث بقای شما و فروشگاهتان می شود . یکی از مواردی که میتواند به شما در این زمینه کمک کند تبلیغات است .البته های راههای مختلف دیگری نیز وجود دارد که یکی از آن ها پیشنهاد محصول به کاربر یا بازدید کننده است . شما از این طریق می توانید به مشتریانی که وارد وب سایت شما می شوند محصولی را پیشنهاد کنید تا مشتریتان بعد از مشاهده محصول پیشنهادی اقدام به خرید آن کند تا این امر در میزان فروش شما تاثیر بگذارد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید محصولاتتان را در فروشگاه ووکامرسی خود در قسمت های مختلف ائم از فوتر وب سایت و یا ساید بار به صورت ابزارک به همراه مشخصات و تصویر به نمایش بگذارید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش محصولات ووکامرس با WooCommerce Products Ticker

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WooCommerce Products Ticker در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۷۰ نصب فعال را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به منوی نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و ابزارکی که با عنوان WooCommerce Products Ticker در آن اضافه شده است را انتخاب و در مکان مورد نظر قرار دهید .

حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تنظیمات دلخواه خود را برای نمایش محصولات که شامل قسمت‌هایی همچون موارد زیر می‌باشد را انتخاب کرده و سفارشی سازی کنید :

  1. نمایش محصولات خاص یا تمامی محصولات
  2. مرتب کردن بر اساس تاریخ، دسته‌بندی، قیمت و..
  3. حالت نمایش صعودی یا نزولی
  4. مخفی کردن محصولات رایگان از لیست
  5. نمایش تصویر شاخص محصول
  6. نمایش قیمت محصول
  7. انتخاب قالب و استایل دلخواه برای نمایش محصولات
  8. و…

پس از اینکه تنظیمات خود را به دلخواه سفارشی سازی کنید محصولات مورد نظر در سایدبار و یا در فوتر که ابزارک را به آن اضافه کرده‌اید نمایش داده خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید