افزونه سفارشی سازی ووکامرس با WooCommerce Customizer

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

شخصی سازی در بخش های مختلف همیشه یکی از خواسته ی مدیران وب سایت هاست تا از این طریق وب سایت خود را خاص تر از سایر وب سایت ها نمایش دهند . یکی از این موارد شخصی سازی که اکثر کاربران به دنبال آن هستند این است که بتوانند از نام های دلخواهشان برای […]

شخصی سازی در بخش های مختلف همیشه یکی از خواسته ی مدیران وب سایت هاست تا از این طریق وب سایت خود را خاص تر از سایر وب سایت ها نمایش دهند . یکی از این موارد شخصی سازی که اکثر کاربران به دنبال آن هستند این است که بتوانند از نام های دلخواهشان برای بخش های مختلف از سایت وردپرسی خود استفاده کنند تا با این کار متفاوت تر از بقیه باشند .
در این مقاله تیم گستران وب قصد درد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله آن قادر باشید تا نام دلخواه تان را برای هر بخش از فروشگاه آنلاین خود را انتخاب کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

سفارشی سازی ووکامرس با WooCommerce Customizer

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WooCommerce Customizer در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۴ را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به مسیر پیکربندی ووکامرس مراجعه کرده و هر بخش از ووکامرس را که قصد دارید نام منو و دکمه‌ها را در آن تغییر دهید را در این قسمت وارد کنید.

همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید تمامی موارد قابل تغییر به صورت دسته‌بندی شده از صفحه فروشگاه محصولات گرفته تا صفحه سبد خرید و برگه پرداخت قرار گرفته است که برای تغییر هر عنوان کافی است تا در فیلد مربوطه نام دلخواه خود را وارد کنید تا فروشگاه خد را متفاوت‌تر از سایرین داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید