افزونه ووکامرس ساخت تب سفارشی با Woocommerce Custom Tabs

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

شاید شما هم مایل باشید در وب سایت فروشگاهی خود به غیر از تب های موجود تب یگری را ایجاد کنید ولی این کار بسیار مشکل ونیازمند کدنویسی است و یا در ایده آل ترین حالت می توانید از افزونه ها کمک بگیرید . در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی […]

شاید شما هم مایل باشید در وب سایت فروشگاهی خود به غیر از تب های موجود تب یگری را ایجاد کنید ولی این کار بسیار مشکل ونیازمند کدنویسی است و یا در ایده آل ترین حالت می توانید از افزونه ها کمک بگیرید .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید یک تب به دلخواه خود در صفحه محصولات ووکامرس ایجاد کنید تا به کاربران و بازدید کنندگانتان نمایش داده شود و محتوای دلخواه شما در آن به نمایش در آید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

ساخت تب سفارشی در ووکامرس با Woocommerce Custom Tabs

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Woocommerce Custom Tabs در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۵.۰۰۰ نصب فعال را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات آن مراجعه کرده و پس از فعال کردن تیک گزینه ENABLE عنوان دلخواه خود را برای تب محصول در آن وارد کنید.

پس از اینکه تنظیمات خود را ذخیره کردید به صفحه ویرایش محصول مراجعه کرده و خواهید دید که ادیتور دیگری با عنوان انتخابی به آن اضافه شده است که می توانید محتوای دلخواه خود را برای تب مورد نظر در آن قرار دهید.

اگر از افزونه ای استفاده می کنید که می خواهید  تب محتوای آن را نمایش دهید می توانید با این افزونه شورت کد مورد نظر را در تب مورد نظر قرار دهید تا محتوای آن نمایش داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید