خانه » آموزش » افزونه ووکامرس لیست مقایسه محصولات با WooCommerce Compare List

افزونه ووکامرس لیست مقایسه محصولات با WooCommerce Compare List

کاربران یا بازدید کنندگان زمانی که وارد فروشگاه آنلاین شما می شوند تا محصولی را خریداری کنند وقت زیادی را برای هر محصول می گذارند تا یک محصول را انتخاب کنند حال این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله شرایط اقتصادی و بسیاری م.ارد گوناگون دیگر ، حال با توجه به این شرایط موجود اگر شما از محصولات […]

۰ 02 شهریور 1396

کاربران یا بازدید کنندگان زمانی که وارد فروشگاه آنلاین شما می شوند تا محصولی را خریداری کنند وقت زیادی را برای هر محصول می گذارند تا یک محصول را انتخاب کنند حال این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله شرایط اقتصادی و بسیاری م.ارد گوناگون دیگر ، حال با توجه به این شرایط موجود اگر شما از محصولات وب سایتتان یک مقایسه با دیگر محصولات انجام داده و آن را در اختیار کاربران یا بازدید کنندگانتان قرار دهید باعث می شود تا بهتر و را .حتتر انتخاب و خرید کنند .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید چند محصول را با یکدیگر در وب سایت فروشگاهی خود مقایسه کرده تا مشتریانتان با دیدن این مقایسه ساده تر به خرید رد فروشگاه شما بپردازند . در ادامه با آموزش و دالود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

لیست مقایسه محصولات در ووکامرس با WooCommerce Compare List

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان WooCommerce Compare List در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۱.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه گزینه دیگری با نام compair it در زیر عنوان محصولات ووکامرس مشابه تصویر زیر افزوده خواهد شد که با کلیک بر روی آن خریداران قادر خواهند بود تا چندین محصول را به لیست مقایسه اضافه کرده و در نهایت محصولات را با هم از نظر شرایط مقایسه کرده و به یک انتخاب درست از خرید خود برسند .

لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

همچنین در هر صفحه با کلیک بر روی remove compair قادر خواهند بود تا محصول مورد نظر را از لیست مقایسه محصول حذف کنند و در کل مدیریتی بر روی محصولات برای مقایسه دقیق کالا داشته باشند .

امتیاز شما
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.