• واحد پشتیبانی : 01154238985

آموزش کار با ابزارک ها وردپرس

دسته‌بندی‌ها: آموزش وردپرس,دوره رایگان آموزش وردپرس نوشته شده در 14 آبا 1397 بازدید : 962

سلام خدمت کاربران وردپرسی گستران وب
قسمتی در سایت وردپرسی شما وجود دارد به نام ابزارک که در فوتر یا پاورقی سایت شما نشان داده میشود . این ابزارک می تواند شامل موارد بسیار زیادی باشد . از جمله این موارد میتواند نوشته کوتاهی در مورد شما ، نماد ها و لوگو هایتان یا حتی توضیحی کوتاه در مورد یک محصول و یا دسته بند هایتان و بسیاری موارد دیگر باشد .

ورود به بخش ابزارک

شما برای ورود به این بخش ابتدا باید همان طور که در آموزش های قبل به آن اشاره کردیم وارد بخش مدیریت وب سایت خود شوید . در این قسمت از نوار منوی سمت راست وردپرس خود ابتدا گزینه نمایش را بازکنید و در زیر منوی باز شده بر روی ابزارک کلیک کنید .

در اینجا لازم است متذکر شویم که در هر قالب با توجه به طراحی آن قالب شما می توانید فوتر در سایت خود قرار دهید و حتی می تواند این تعداد نامحدود باشد .

در این آموزش ما نحوه قرار دادن 2 پاورقی را برای شما آموزش میدهیم .

شما برای قرار انواع المان ها در پاورقی خود ابتدا باید منوی کشویی پابرگ 1 را در این قسمت بازکنید و از ابزار های موجود در سمت راست خود آن ابزاری را که می خواهید بکشید و به این قسمت اضافه کنید .

به عنوان مثال ما می خواهیم یک المان متن را در این قسمت قرار دهیم . متن را انتخاب میکنیم و آن را تا پابرگ 1 میکشیم و در آنجا رهایش میکنیم .

در تصویر زیر می توانید ببینید که ما به چه شکل این کار را انجام میدهیم .

حال می توانید ابزار متن را باز کنید و شروع به ویرایش آن کنید و هر مطلب یا موضوعی را که می خواهید در ان قرار دهید را به آن اضافه کنید تا در پاورقی وب سایت شما نمایش دهد .

فراموش نکنید بعد از اینکه کارتان به پایان رسید بر روی کلیک ذخیره کلیک کنید تا ویرایش انجام شده توسط شما در سایتتان قرار بگیرد .

در پایان هم قصد معرفی یک افزونه داریم که انجام این کارها را برایتان به نحوی آسان تر میکند . افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم Widget Context نام دارد .

شما به وسیله ی این افزونه می توانید پاورقی وب سایت خود را به راحتی ویرایش کنید .  امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با ابزارک و همچنین پاورقی وب سایت خود آشنا شوید و بتوانید آن را ویرایش کنید . اگر این مطلب مورد پسند شما بود امتیاز دادن به آن را فراموش نکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.