گستران وب

چرا باید پلاگین های نسخه پرو را در وردپرس خریداری کرد؟

یکی از دلایل اصلی اینکه وردپرس سازنده محبوب وب سایت در جهان است به این دلیل است که به شما امکان دسترسی به هزاران پلاگین رایگان و پرو داده می شود.

آبان 9 , 1397

یکی از دلایل اصلی اینکه وردپرس سازنده محبوب وب سایت در جهان است به این دلیل است که به شما امکان دسترسی به هزاران پلاگین رایگان و پرو (حرفه ای ) داده می شود.در این مقاله، ما به شما در مورد ارزش نسخه های پرو صحبت خواهیم کرد.

چرا باید پلاگین های نسخه پرو را در وردپرس خریداری کرد؟

پلاگین های نسخه پرو یا حرفه ای وردپرس چیست؟

پلاگین های نسخه پرو  از پلاگین های پولی وردپرس هستند که با ویژگی ها و امکانات بیشتر نسبت نسخه رایگان، پشتیبانی و به روز رسانی های منظم ارائه می شوند.

شما می توانید با خواندن بخش راهنما برای افراد مبتدی در مورد پلاگین های وردپرس و نحوه کار آنها بیشتر بیاموزید.

وردپرس از محبوب ترین پلت فرم های وبلاگ نویسی در جهان است،زیرا دارای محیط کاربری مناسب است و از پلاگین های رایگان و پولی در آن استفاده می شود.در زمان نوشتن ایت مقاله،بیش از ۵۵،۰۰۰ پلاگین رایگان در دایرکتوری سایت وردپرس  وجود دارد.شما می توانید بدون کوچک ترین پرداخت به صورت رایگان از پلاگین های رایگان آن استفاده کنید.

اغلب مبتدیان تعجب می کنند که افزونه ها رایگان باشند و فکر میکنند وردپرس نسخه پولی آن را دارد. خوب، وردپرس تمام این پلاگین ها را ندارد.

از آنجا که وردپرس منبع باز است، اکثر  پلاگین های رایگان توسط توسعه دهندگان شخص ثالث نوشته می شوند که می خواهند به جامعه وردپرس بازگردند و یک نام تجاری را برای خود ایجاد کنند تا بتوانند مشتری بیشتری را کسب کنند.

اما مسئله این است که  پلاگین های وردپرس نیز مانند هر نرم افزار دیگر، باید به درستی نگهداری و به روز رسانی شوند.

همانطور که می توانید تصور کنید توسعه دهندگان و نویسندگان پلاگین به دلیل صرف زمان و منابع زیاد توانایی ارائه پشتیبانی و بروز رسانی پلاگین های رایگان خود را ندارند،فقط تعداد کمی از توسعه دهنگان هستند که وقت کار و زندگی خودشان را صرف توسعه محصولات رایگان می کنند.خوب اینجاست که ما باید از نسخه پرو وردپرس استفاده کنیم.

شما برای استفاده از امکانات ویژه ، یک سری دسترسی ،پشتیبانی و بروز رسانی نسخه ای پرو را خریداری میکنید که در نسخه رایگان وجود ندارد.از سوی دیگر شما با خرید نسخه پرو بروز رسانی منظم و پشتیبانی قابل اعتمادی را می توانید دریافت کنید.

آیا پلاگین های نسخه پرو ارزش خرید دارند؟

اگر شما راهنمای کنترل هزینه ی یک وب سایت وردپرس را خوانده اید، پس می دانید که ما علاقمند به صرف هزینه ای غیر ضروری نیستیم.

ما معتقدیم که بیشتر مبتدی ها می توانند هزینه های خود را با استفاده از افزونه های وردپرس رایگان هر زمان که می توانند کنترل کنند کنترل می کنند.

ما معتقدیم که بیشتر مبتدی ها می توانند هزینه های خود را با استفاده از افزونه های وردپرس رایگان هر زمان کنترل کنند. نسخه های رایگان پلاگین در بازار موجود است.نمونه بهترین پلاگین های موجود:

  • WPForms Lite :بهترین پلاگین فرم تماس رایگان است.
  • MonsterInsights Lite :نسخه رایگان گوگل آنالیز در وردپرس، نصب و استفاده از آن آسان است
  • Yoast SEO : بهترین پلاگین رایگان SEO است.
  • WooCommerce :پلاگین تجارت الکترونیک وردپرس برای شروع فعالیت فروشگاه آنلاین.
  • SeedProd :بهترین افزونه صفحه در حالت تعمیر است .
    با این حال به دلیل رشد وبسایت شما نیاز به رشد و بهینه سازی بهتر دارید که در اینجا نیاز به پلاگین های نسخه پرو حس می شود.

مواردی را در زیر ذکر می کنیم تا تصمیم بگیری بهتری در زمینه های پلاگین نسخه پرو بگیرید.

۱-راه حل های ویژه انتخاب پلاگین وردپرس

 

انتخاب  پلاگین وردپرس  برای وب سایت نظیر  فروش دوره های آنلاین کار سختی است.افزونه های رایگان به تنهایی نمی توانند بسیاری از امکاناتی که می خواهید را برای شما فراهم کنند،شما برای استفاده از امکانات بیشتر برای بهبود کسب و کار خود باید نسخه پرو را خریداری کنید.

اگر شما در حال ایجاد یک وب سایت هستید که نیاز به یک ویژگی بسیار خاص و پیشرفته دارد، پس بهتر است  افزونه ای نصب شود که قابل بروز رسانی باشد وامکانات بهتری را در اختیار شما قرار دهد.

۲. ویژگی های پیشرفته

در حالی که در پلاگین های رایگان  اکثر ویژگی  وجود دارد،ویژگی های پیشرفته را فقط می توانید در نسخه های پرو و قابل بروز رسانی مشاهده کنید.

به عنوان مثال، در حالی که WPForms Lite پلاگین فرم تماس وردپرس است که از ابتدایی ترین آن ها پشتیبانی می کند، نسخه حرفه ای WPForms با ویژگی های پیشرفته مانند فرم ثبت نام کاربر، نظرسنجی ها ، فرم های پرداخت و غیره همراه است.

۳. پشتیبانی اختصاصی توسط توسعه دهندگان پلاگین

پشتیبانی از پلاگین های رایگان وردپرس انجام نمیشود .اگر  شما با مهارت های برنامه نویسی وردپرس آشنا باشید پس  پشتیبانی برای شما مهم خواهد بود.که در نسخه پرو با ایمیل به پشتیبانی جواب تمام سوالات خودتون را خواهید گرفت.

۴. آموزش های فراوان

پلاگین های پرو وردپرس، آموزش گسترده ای را برای کمک به شروع به کار حتی بدون تماس با پشتیبانی ارائه می دهند.

بسیاری از پلاگین های پرو وردپرس دارای بخش های اسناد یا منابع هستند که می توانید راهنماها، آموزش ها و دستورالعمل های ویدئویی را پیدا کنید. این منابع به شما کمک می کند که چگونه از افزونه استفاده کنید .

۵. به روز رسانی منظم

 

 

 

پلاگین های رایگان وردپرس گاهی اوقات توسط توسعه دهندگان رهامی شوند و به مرور برای وب سایت شما مشکل ایجاد می کنند  گاهی اوقات ممکن است حتی متوجه نشوید که یک افزونه رها شده است، تا زمانی که وردپرس خود را بروز رسانی می کنید و مشاهده می کنید که سایت شما به صورت عجیبی به نمایش در آمده است.پلاگین های نسخه پرو به شما بروز رسانی ارائه می دهد تا اشکالات و خرابی ها را برطرف کند و از همه مهم تر مسائل امنیتی را برای شما رعایت می کند.

۶. ویژگی های جدید و پیشرفته

پلاگین های رایگان وردپرس معمولا انگیزه ای برای بهبود و کار بهتر با وب سایت را به شما نمیدهد.از سوی دیگر پلاگین های نسخه پرو برای این که با دیگر توسعه دهندگان در حال رقابت هستند و علاقه ای به عقب ماندن از این رقابت را ندارند به طور مدام ویژگی های جدید جهت بهبود کار به محصولات خود ارائه میدهند.

۷. پشتیبانی از محیط وردپرس

شرکت های پلاگین نسخه پرو وردپرس کسب و کارهای کوچک هستند. شما باخرید این نسخه ها به آن ها در کسب و کار پایدار کمک میکنید و و حتی شغل های جدید را در سراسر جهان ایجاد کنند.

 

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *