بهترین طراحی برای برنامه های موبایل در سال ۲۰۱۹ چه خواهد بود؟

نوشته admin از تیم گستران وب
۰

در ده سال گذشته، رشد استفاده از دستگاه تلفن همراه را مورد توجه قرار دهید در سال ۲۰۰۸، اپل تنها سالی بود که آیفون ۳G خود را آزاد کرد

در ده سال گذشته، رشد استفاده از دستگاه تلفن همراه را مورد توجه قرار دهید در سال ۲۰۰۸، اپل تنها سالی بود که آیفون ۳G خود را روانه بازار کرد و فیس بوک تازه ۱۰۰ میلیون کاربر را تجربه کرده بود که Snapchat، Instagram و Pinterest تصورش را نمیکردند.

این در حالی بود که تلفن همراه با رشد زندگی روزمره زندگی افراد مختلف در سراسر جهان ادغام شد.در سال ۲۰۱۷، حدود ۲۲۴.۳ میلیون کاربر تلفن هوشمند از مجموع ۳۲۵.۷ میلیون نفر از ساکنان ایالات متحدهوجود داشت. از منظر جهانی، استفاده از تلفن همراه دردر سال ۲۰۱۹ به ۴/۶۸ میلیارد نفر  از ۸ میلیارد نفر در زمین برمیگردد.

به طور معمول، اطلاعیه ها و احساس لرزش فانتوم با عادت های عادی، هر دو نشانه ای از این است که گوشی های هوشمند تاثیر عمیق در زندگی ما دارند. بخش بزرگی از این استفاده که باید به شدت به کیفیت آن پرداخت برنامه های آن است.

بنابراین برای ادامه این روند استفاده از تلفن همراه و اعتیاد به برنامه، چه می توان انجام داد؟ چه کاری می توانیم به عنوان طراحان برنامه انجام دهیم تا به دنبال ایجاد برنامه هایی باشیم که کاربران ما را تحسین کنند؟

ادغام تجربه طبیعی در طرح های برنامه خود در سال ۲۰۱۹

استفاده از تلفن در زندگی روزمره ما بسیار ناپایدار است، فن آوری تلفن همراه نیز به سرعت در حال پیشرفت است که استفاده از تلفن همراه در حال تبدیل شدن بیشتر بصری و واکنش پذیر است به طوری که کاربران تلفن های همراه با تلفن های یک تجربه واقع بینانه را تجربه می کنند.

به عنوان یک برنامه نویس یا آژانس به دنبال این است که خود را به عنوان رهبر و نوآور در صنعت معرفی کند.تحقیق و تجربیات طبیعی (NX) در طراحی برنامه هاچیزی به معنای ایجاد NX در برنامه شما است.

طراحی و استفاده جذاب

همه ما لحظعه ایی را تجربه کردیم که تمام تمرکز و توجه ما معطوف به تلفن همراه بوده است. علیرغم سر و صدای بی نظیر، کاربران تلفن همراه می توانند در دستگاه های خود قفل شوند و به طور کامل از تجربه استفاده از آن لذت ببرند. زمان کمتری برای صرفه جویی در تلفن، یا چک کردن اعلان، بازی کردن و زندگی ساده تر می شود.

اگر تجربه درست را ایجاد کنید، صفحه نمایش ها و تلفن ها می توانند فریب دهند. این بدان معناست که از کنار گذاشتن مسائل، محدود کردن کارهای اضافی، استفاده از تمام صفحه، استفاده از فناوری واقعیت افزوده و پیشبرد توانایی برنامه خود برای ترکیب حرکات و تعاملات استفاده کنید.

تعامل طبیعی

از یک منظر بصری، گرافیک می تواند یک جلسه تلفن را به رسمیت بشناسد. از دیدگاه استفاده، شیوه ای که کاربر در تعامل و واکنش تلفن می تواند یک تجربه طبیعی و یا تجربه مصنوعی را ناامید کند.

چه کاری می توانید انجام دهید تا کاربران را قادر سازید تا با برنامه خود ارتباط برقرار کنند، به طوری که آنها یک دوست باشند؟ عبارات چهره خواندن، اجازه دادن به کاربران برای رسیدن به قلب چیزی را که دوست دارند وآن ها را به سوی برنامه شما سوق می دهند، تمام راه هایی است که می توانید دیوار چهارم را حفظ کنید. با این حال، شما نمیتوانید فقط یک رابط کاربری پویا، یکپارچه و بصری ایجاد کنید، مگر اینکه قصد داشته باشید آن را با پاسخهای واقعی از برنامه دنبال کنید.

پاسخ واقع گرایانه

به منظور حفظ NX، کاربر نمی تواند فقط به یک برنامه بدون دریافت تعامل داده شود. برنامه شما برای ایجاد یک گفتگو ،برنامه ای برای ایجاد ارتباط با کاربران خود دارد؟ برنامه شما دارای موارد جالب و جذاب است؟

شما نمیتوانید فقط آن را تلفن کنید و بر روی رباتهای خودمختار تکیه کنید تا سطوح را پر کنید. NX نیاز به تمرکز اصلی بر محتوای دارد. هر کلمه مهم است با یک نسخه کپی رایت کننده با استعداد کار کنید تا هرگونه تعامل در برنامه خود را واقع بینانه و منطقی بدانید.

ویدئو و صدا نیز می توانند یک فضای واقع گرایانه ایجاد کنند.

اگر می خواهید نوآور باشید، اگر می خواهید یک تجربه طبیعی ایجاد کنید، باید هرچه بیشتر برنامه خود را انسانی کنید.

واقعیت افزوده

AR نمونه ای کامل از NX است. تجربه دنیای واقعی با افزایش دیجیتال. مشارکت در برنامه های کاربردی AR یک تجربه غریزی را ایجاد می کند که با دنیای واقعی و دنیای دیجیتال را با هم ادغام می کند. برای استفاده از AR برای الهام بخشیدن به طراحی برنامه خود و یا آموختن تکنولوژی AR برای بهبود برنامه های NX خود، از واقعیت افزوده استفاده کنید.

ادغام بیومتریک

فن آوری بیومتریک می تواند ارتباط بین گوشی و کاربر آن را برطرف کند. با فعال کردن کاربران برای ورود به برنامه خود از طریق تشخیص چهره، صدا و یا اثر انگشت، ارتباط کاربر ،برنامه و دستگاه یکپارچه و عمیق تر خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید