• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه وردپرس نمایش مطالب خوانده نشده با Unread Posts
افزونه وردپرس نمایش مطالب خوانده نشده با Unread Posts

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 02 شهر 1396 بازدید : 1618

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از ورود به وب سایتی و کلیک بر روی مطلبی آن وب سایت اقدام به نمایش مطالب مشابه برای شما کرده باشد ولی آن مطالب تماما تکراری بوده و شما آن ها را در قبلا در همان وب سایت مشاهده کرده اید پس دیگر روی آن ها کلیک نخواهید کرد تا آن مطالب را مشاهده کنید و این کار باعث می شود تا بخش قابل توجهی از سایت اشغال شود .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید مطالبی که از آن ها بازدید نشده است را به کاربرانتان نمایش دهید و خواندن آن ها را به کاربرانتان پیشنهاد کنید . در ادامه با آ»وزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش مطالب خوانده نشده در وردپرس با Unread Posts

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Unread Posts در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۸۰ نصب فعال را ازآن خود نماید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر به مسیر نمایش> ابزارک‌ها در پیشخوان سایت وردپرسی خود مراجعه کرده و ابزارک جدیدی که با نام Unread Posts اضافه شده است را انتخاب و در مکان مناسبی از قالب خود قرار دهید.

سپس همانطور که در تصویر می‌بینید ابتدا یک نام برای آن انتخاب کرده و سپس تعداد مطالبی که می‌خواهید به کاربران نمایش داده شود را وارد کرده و در مرحله بعد نوع نوشته را انتخاب کنید .

در انتها لازم است تا نمایش مطالب را بر اساس معیار مدنظر خود انتخاب کنید تا نمایش داده شود که در اینجا بر روی آخرین مطالب انتخاب شده است .

در نهایت خواهید دید که مطالب خوانده نشده توسط کاربر به وی پیشنهاد می‌شود. این افزونه بر اساس کوکی کاربر در هر بار لود سایت مطالب خوانده نشده را به وی نمایش خواهد داد .

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.