گستران وب

فهرست نهایی آمار و تحقیقات در مورد وردپرس

همیشه انتخاب یک پلت فرم مناسب برای شروع کار یک مشکل اساسی برای کسانی که قصد راه اندازی سایت را دارند می باشد . اگر چه وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است ، گاهی محبوبیت تنها به اندازه کافی برای کاربران کافی نیست . در این مقاله ، ما یک لیست نهایی از آمار ، حقایق و دیگر تحقیقات وردپرس که به شما کمک می کند تا تصمیم به استفاده از وردپرس بگیرید را آورده ایم .

فهرست نهایی آمار و تحقیقات در مورد وردپرس

همیشه انتخاب یک پلت فرم مناسب برای شروع کار یک مشکل اساسی برای کسانی که قصد راه اندازی سایت را دارند می باشد . اگر چه وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است ، گاهی محبوبیت تنها به اندازه کافی برای کاربران کافی نیست . در این مقاله ، ما یک لیست نهایی از آمار ، حقایق و دیگر تحقیقات وردپرس که به شما کمک می کند تا تصمیم به استفاده از وردپرس بگیرید را آورده ایم .

فهرست نهایی آمار و تحقیقات در مورد وردپرس

مبانی : وردپرس چیست ؟

وردپرس یک پلتفرم منبع باز است که به کاربران اجازه می دهد یک وب سایت را ایجاد کنند . این پلتفرم برای دانلود به عنوان یک پلتفرم رایگان در دسترس است و می تواند بر روی هر شرکت میزبانی وردپرس نصب شود .

مبانی : وردپرس چیست ؟

این ایده زمانی شکل گرفت که دو کاربر وبلاگ نویس با نام b2 / cafelog تصمیم به ارائه راه کار جدید برای وبلاگ خود گرفتند . این ایده توسط Matt Mullenweg که توسط Mark Little پیوست شده بود و با هم اولین نسخه وردپرس را در ۲۷ مه ۲۰۰۳ منتشر کردند .

مبانی : وردپرس چیست ؟

از آن به بعد ، وردپرس از یک پلتفرم وبلاگ نویسی ساده به CMS ، سازنده وب سایت ، پلت فرم تجارت الکترونیک و موارد دیگر تکامل یافت . وردپرس یک پلتفرم کامل است و هزاران نفر از کاربران از سراسر جهان با ارائه کد ، رفع اشکالات ، ترجمه ، آزمایش و کمک به دیگران به توسعه آن پرداخته اند .

بیایید به برخی از آمار و فورمت های وردپرس نگاه کنیم تا ببینید که چگونه وردپرس به مردم کمک می کند کارهای عالی را در اینترنت انجام دهند .

چرا وردپرس محبوب است ؟

چرا وردپرس محبوب است ؟

وردپرس فوق العاده محبوب است و توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می شود . در اینجا تعدادی از اعداد برای قرار دادن در معرض دید کاربران وجود دارد .

 • بیش از ۳۰% از وب سایت های موجود در اینترنت از وردپرس استفاده می کنند .
 • همچنین تقریبا ۶۰ درصد از سهم بازار CMS را شامل می شود . دیگر پلتفرم سازنده وب سایت حتی به وردپرس نزدیک هم نتوانسته بشود و رقیب جدییی برای وردپرس به حساب نمی آید .
 • وب سایت های بزرگی همچون والت دیزنی ، سونی ، فیس بوک و … در حال حاضر از وردپرس استفاده می کنند .
 • ۱۴.۷٪ از ۱۰۰ وب سایت برتر توسط وردپرس طراحی شده است .
 • بیش از ۲۲% از وب سات های جدید که نام دامنه خود را ثبت می کنند از وردپرس استفاده می کنند .

افزونه وردپرس

افزونه وردپرس

افزونه ها مانند برنامه های کاربردی برای وب سایت وردپرس شما هستند . شما می توانید آنها را نصب کنید تا ویژگی های جدید را به سایت خود اضافه کنید و قابلیت های آن را گسترش دهید . در اینجا برخی از واقعیت های ذهنی در مورد افزونه های وردپرس وجود دارد که نشان می دهد که اکوسیستم وردپرس عظیم است .

 • بیش از ۵۰،۰۰۰ افزونه وردپرس رایگان در دایرکتوری افزونه وردپرس وجود دارد .
 • ۱۹ افزونه برتر وردپرس در بیش از ۱ میلیون وب سایت نصب شده اند .
 • افزونه محبوب ووکامرس ، ای کامرس در بیش از ۳ میلیون وب سایت با ۴۳ میلیون بارگیری نصب شده است .

این آمار تنها از دایرکتوری افزونه وردپرس است . بسیاری از توسعه دهندگان افزونه نسخه های حرفه ای افزونه های خود را از وب سایت های خود به فروش می رسانند . با یک اکوسیستم افزونه سالم ، این بدان معناست که شما می توانید قابلیت های سفارشی را به وب سایت خود اضافه کنید ، در کسری از هزینه های توسعه سفارشی .

قالب وردپرس

قالب وردپرس

قالب ها ظاهر یک وب سایت وردپرس را کنترل می کنند . این ها قالب های طراحی وب سایت مخصوص وردپرس هستند که می توانید در وب سایت خود برای تغییر ظاهر خود نصب کنید . هزاران نفر از قالب های وردپرس رایگان و قالب های حرفه ای  استفاده می کنند که کاربران وردپرس را به ترکیبی بی پایان از طراحی ، طرح ، طرح های رنگی و ویژگی های خود می کشاند .

 • ابتدا قالب ها با وردپرس ۱.۵ در سال ۲۰۰۵ به نمایش گذاشته شدند و اولین قالب وردپرس به صورت پیش فرض به نام Kubrick بود .
 • درست مانند افزونه ها، قالب های رایگان و حرفه ای وردپرس که می توانید نصب کنید وجود دارد .
 • دایرکتوری رایگان وردپرس دارای بیش از ۵۸۰۰ قالب رایگان وردپرس است .
 • با توجه به Builtwith ، چارچوب موضوع پیدایش موضوع محبوب ترین مورد استفاده توسط ۱۷٪ از وب سایت های تجزیه و تحلیل شده توسط خدمات آنها است .
 • هزاران قالب توسط فروشگاه های قالب وردپرس تجاری با قیمت های مختلف فروخته می شود .

امنیت وردپرس

وردپرس ، پلتفرم CMS است که بیشترین استفاده را در جهان دارد و همچنین یک هدف مشترک از تلاش های هک شدن ، حملات DDOS و تروجان ها را ایجاد می کند .

 • با توجه به این که Sucuri ، یک شرکت امنیت پیشرو در وب سایت است ، ۸۳ درصد از وب سایت های مبتنی بر CMS که در سال ۲۰۱۷ هک شده اند ، وردپرس را اجرا می کنند . این تعداد شگفت آور نیست ، زیرا وردپرس دارای ۶۰ درصد از سهم بازار CMS است. برای اطلاعات بیستر می توانید مقاله ما در مورد دلایل هک شدن سایت وردپرس را مطالعه فرمایید  .
 • Sucuri همچنین گزارش داد که ۳۹٪ وبسایت های وردپرس هک شده از نسخه های قدیمی استفاده کرده اند . به همین دلیل همیشه باید از آخرین نسخه وردپرس در وب سایت خود استفاده کنید .
 • تقریبا ۵۰٪ سایت های وردپرس تحت تاثیر یک آسیب پذیری امنیتی ناشی از افزونه یا قالب وردپرس قدیمی یا ضعیف کدگذاری شده اند .
 • حدود ۸٪ از سایت های وردپرس به دلیل یک رمز عبور ضعیف هک شده اند .

شما می توانید سایت وردپرس خود را با ایمن بودن با انجام بعضی از بهترین شیوه های امنیتی پایه ، ایجاد کنید .  اغلب آمار بالا باعث می شود وردپرس شهرتی بد بدست آورد ، اما واقعیت این است که وردپرس خود نا امن نیست . هسته وردپرس از طریق ممیزی های سختگیرانه حفاظت می شود و از بسیاری از سیستم عامل های دیگر امن تر است .

تنها خطا وردپرس این است که محبوب است که منجر به این آمار بالا می شود .

انجمن های وردپرس

وردپرس دارای یک پایگاه کاربری وسیع در سراسر جهان است . این نه تنها توسط شرکت های تجاری ، بلکه دولت ها ، مدارس و کالج ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . به عنوان یک پروژه منبع باز ، وردپرس توسط یک جامعه جهانی از کاربران هدایت می شود . این بدان معنی است که هر کسی می تواند به روش های مختلف به پروژه کمک کند .

 • جامعه ترجمه وردپرس آن را به طور کامل به ۵۶ زبان ترجمه کرده اند .
 • در سال ۲۰۱۷ جوامع وردپرس در سراسر جهان ۱۲۸ رویداد WordCamp را در ۴۸ کشور به راه انداختند و توانستند  ۳۹،۶۲۵ بلیط را به فروش برسانند .
 • در سال ۲۰۱۷ ، جوامع محلی وردپرس ۴۳۷۹ دیدار در ۷۳ کشور را سازماندهی کردند .

اقتصاد وردپرس

وردپرس دارای یک اکوسیستم میلیارد دلاری است که هزاران شغل را در سراسر جهان ایجاد می کند . ;i همچنین شامل مترجمان آزاد ، توسعه دهندگان و شرکت هایی است که محصولات و خدمات مربوط به وردپرس را به فروش می رسانند .

 • در زمان نوشتن این مقاله ، وردپرس توانسته است ۵۶۴،۰۱۰ شغل را ایجاد کند .
 • میانگین هزینه ساعتی برای توسعه دهندگان وردپرس می تواند بین ۲۰ تا ۱۰۰ دلار در هر ساعت بسته به تخصص و شغل خود در دست باشد .
 • قالب سفارشی وردپرس با طراحی و افزونه های منحصر به فرد خود می تواند به قیمت ۱۰،۰۰۰ دلار هزینه داشته باشد و بسته به نیازهای پروژه افزایش می یابد .
 • صدها کسب و کار کوچک و بزرگ ، سازمان ها و توسعه دهندگان فروش محصولات مربوط به وردپرس وجود دارد .

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن برخی از آمار وردپرس جدید ، حقایق و تحقیقات جالب کمک کند . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی این متن آموزش های رایگان گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *