گستران وب

آموزش افزودن برگه و مدیریت برگه ها وردپرس

برگه ها برای صفحات ثابت اصلی و یا دیگر صفحات سایت ساخته می شود.در یک برگه می توان مانند  نوشته ها عنوان انتخاب کرد و ویرایش های دلخواه در چارچوب سایت انجام داد،مانند برگه تماس با ما

سلام خدمت کاربران وردپرسی گستران وب
در جلسات قبلی آموزش وردپرس افزودن نوشته و مدیریت مطالب در وردپرس پرداختیم.در این مقاله ما به افزودن برگه ها میپردازیم که بخش نوشته های وردپرس است و این مقاله شما را در انتشار مقاله هدفمند یاری میکند . تا پایان این آموزش همراه ما باشید .

ویژگی برگه ها

برگه ها برای صفحات ثابت اصلی و یا دیگر صفحات سایت ساخته می شود.در یک برگه می توان مانند  نوشته ها عنوان انتخاب کرد و ویرایش های دلخواه در چارچوب سایت انجام داد،مانند برگه تماس با ما .

برگه ها هدر فوتر را از قالب به ارث خواهند برد یعنی شما هر تغییری در برگه ایجاد کنید هدر و فوتر ثابت هستند.

در نوشته ها می توان محتوای سایت با طراحی مختلف به همراه دسته بندی ها،برچسب اضافه کرد،اما در برگه یک صفحه با طراحی مختلف می توان ایجاد کرد.

آموزش ویرایش و افزودن برگه ها در وردپرس

در ابتدا برای ورود به بخش برگه ها باید وارد پیشخوان وردپرس شد.در منوی پیشخوان روی برگه ها کلیک کنید.در بخش برگه ها دو گزینه همه برگه ها و افزودن برگه وجود دارد.

همه برگه ها

در قسمت همه برگه ها همانطور که از عنوانش مشخص است تمام برگه هایی که ساختید در آنجا قرار داردکه می توانید ویرایش و حتی پاک کنید.

افزودن برگه

در بخش برگه ها گزینه دیگری به اسم افزودن برگه وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید برگه جدیدی ایجادکنید.

اضافه کردن برگه مانند بخش اضافه کردن نوشته است.همان طور که در تصویر مشاهده می کنید می توانید عنوان برای برگه بنویسید یا برای محتوای برگه فایل چند رسانه ای وارد کنید.با نوشتن عنوان پیوند یکتا ساخته می شود که می توانید آدرس پیوند را تغییر دهید.توسط ابزارک های موجود می توانید محتوای برگه ویرایش کنید.برگه ها را مانند نوشته می توانید زمان بندی شده منتشر کنید و یا در پیش نویس ذخیره کنید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *