افزونه وردپرس افزودن پیغام در بالای مطالب با Single Post Message

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

شاید بعد از مدتی یکسری از مطالب نیاز به بروزرسانی داشته باشند و شما قصد این را داشته باشید که بعد از بروزرسانی آن را به اطلاع کاربرانتان برسانید که این مطلب بروز رسانی شده است و با قراردادن یک باکس هشدار در بالای آن مطلب شما قادر به این کار خواهید بود . علاوه […]

شاید بعد از مدتی یکسری از مطالب نیاز به بروزرسانی داشته باشند و شما قصد این را داشته باشید که بعد از بروزرسانی آن را به اطلاع کاربرانتان برسانید که این مطلب بروز رسانی شده است و با قراردادن یک باکس هشدار در بالای آن مطلب شما قادر به این کار خواهید بود .
علاوه بر این کار که در بالا به آن اشاره کردیم شما در باکس مورد نظر می توانید کد تخفیف یا کد تبلیغات قرار دهید تا کاربر بعد از کلیک کردن روی باکس مربوطه وارد صفحه فروشگاهی شما شود و با استفاده از کد تخفیف پیشنهادی اقدام به خرید کند .

در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید موضوعی را که در بالا به آن پردختیم د روب سایت وردپرسی خود عملی کنید .

 افزودن پیغام در بالای مطالب با Single Post Message

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Single Post Message در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۹۰ نصب فعال را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه در بخش ویرایش نوشته باکشی با عنوان Post Message افزوده خواهد شد که در آن می‌توانید پیغام خود را جهت نمایش در بالای نوشته وارد کنید و از انواع ساختارهای HTML نیز در آن به کار ببرید .

در نهایت پس از انتشار نوشته خواهید دید که پیغام هشدار سفارشی شما مشابه تصویر فوق در بالای نوشته نمایش داده خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید