آموزش اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس

اضافه کردن پست های مرتبط به وبلاگ شما می تواند به بهبود مشارکت محتوا کمک کند، بازدیدکنندگان را در سایت خود نگه دارد و سئو شما را افزایش دهد. با معرفی خوانندگان خود به سایر مطالب مرتبط در سایت خود، تجربه کاربری قابل توجهی را ارائه می دهید که در نهایت به سایت شما کمک می کند تا اهداف خود را به دست آورید. تنها سوال این است که چطور می توانید پست های مرتبط را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کرد؟
در این مقاله، ما به طور مفصل درباره مزایای استفاده از پلاگین پست مرتبط صحبت می کنیم. سپس ما در مورد چگونگی نصب Jetpack در وب سایت وردپرس میپردازیم و پلاگین های مربوط به آن را راه اندازی خواهیم کرد. تا پایان با همراه باشید .

 

آموزش اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس

چرا باید از پلاگین پست های مرتبط استفاده کنید؟

 

با استفاده از پلاگین پست مرتبط در وب سایت وردپرس شما می توانید مزایای زیادی داشته باشید. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیاندازیم …

  1. بازدیدکنندگان را در سایت خود نگهدارید

هنگامی که یک بازدیدکننده جدید به سایت شما میرسد، آنها نمیدانند چه کاری باید انجام دهند یا کجا نگاه کنند. کار شما این است که سفر مخاطبان خود را در سایت خود به صورت یکپارچه و آسان انجام دهید. اگر بازدیدکنندگان شما باید در مورد موارد بعدی که باید انجام دهند، فکر کنند، وبسایت شما باید ناوبری خود را بهبود بخشد.

بسیاری از بازدیدکنندگان سایت شما سایت خود را از طریق یک موتور جستجو پیدا خواهند کرد و به یک پست خاص یا صفحه مرتبط با جستجوی اولیه خود می رسند. مشکل اینجا این است که وقتی مردم به خواندن مقاله پایان دادند که در وهله اول آنها را به سایت شما متصل کرد، مگر اینکه گفته شود متفاوت است، آنها بلافاصله ترک خواهند کرد. این جایی است که پلاگین پست مرتبط می تواند بسیار مفید باشد.

با نمایش پست های مرتبط در زیر مقاله، شما به بازدید کنندگان می دهید که چه کاری انجام دهید. نمایش مطالب با طرحی مشابه به پستهایی که اخیرا خوانده اید، آنها را به آنچه که سایت شما ارائه می دهد علاقه مند است. و بیشتر صفحات که آنها مشاهده می کنند، و بیشتر آنها در سایت شما صرف می کنند، بیشتر احتمال دارد آنها در برابر اهداف سایت شما تبدیل شوند.

  1. ایجاد یک پایدار به دنبال

ایجاد یک پیوند وفاداری باید برای تمام وب سایت های وردپرس تمرکز شود. پلاگین پست مربوطه به بازدیدکنندگان شما کمک می کند به آسانی به طیف وسیعی از مقالات دست یابند، و به محتویات زمان نمایش محتوای آنها که احتمالا در غیر این صورت دریافت نخواهند کرد. بیشتر مخاطبان خود را خواندید، بیشتر احتمال دارد که آنها به طرفداران مطالب نوشتاری و وب سایت شما تبدیل شوند، احتمال اینکه شما از آنها پیروی کنید و مقالات خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، و به طور مرتب به سایت خود بازگردید.

  1. بهبود سئو سایت شما

پلاگین پست مربوطه یک راه موثر برای بهبود SEO شماست وب سایت وردپرس است. با تشویق بازدیدکنندگان خود برای خواندن پست های بیشتر و بیشتر وبلاگ ها، تعداد بازدید های صفحه و زمان صرف شده در سایت افزایش می یابد. در همان زمان، میزان گزاف گویی کاهش می یابد. این معیارها توسط موتورهای جستجو به طور مثبت مشاهده می شوند و به محتویات شما کمک می کند.

  1. استفاده دوباره از محتوای قدیمی

داشتن به طور مداوم محتویات محتوای جدید که به سرعت صفحات عمیق دفن می شود می تواند ناامید کننده باشد. با استفاده از یک پلاگین پست مرتبط، یک راه عالی برای به دست آوردن محتوای قدیمیتر، اما هنوز هم با کیفیت است که توسط مخاطبان شما مشاهده شده است.

بنابراین اکنون شاهد برخی از مزایای قابل توجه است که با استفاده از پلاگین پست مربوطه می تواند به شما کمک کند. بیایید در ادامه نگاهی به نحوه اضافه کردن قابلیت پست های مرتبط به وب سایت وردپرس خود کنیم.

 

نحوه اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس با JetPack


در یک لحظه، ما در حال بررسی نحوه استفاده از Jetpack برای اضافه کردن یک بخش پست مرتبط به وبلاگ شما هستیم. با این حال، تعدادی از افزونه های موثر رایگان و حقوقی WordPress موثر وجود دارد که همه گزینه های قابل قبول هستند. مهم این است که بعضی از تم ها مانند Total (که توسط ما در اینجا در WPExplorer ایجاد شده اند) شامل ابزار پست پست مرتبط خود می شوند. بنابراین همیشه بررسی کنید که موضوع شما قبل از نصب پلاگین پست مرتبط مربوط به این ویژگی نیست.

Jetpack یک راه حل قدرتمند است که می تواند قابلیت های چشمگیر خود را به وب سایت وردپرس اضافه کند. Jetpack توسط Automattic ساخته شده است از مجموعه ای گسترده از ماژول ها ساخته شده است، همه متعهد به بهبود عملکرد سایت شما. با این حال، برای این مقاله، ما به ماژول “پست های مرتبط” تمرکز می کنیم.

Jetpack پست های مرتبط پلاگین مثال

‘پست های مرتبط’ به شما این امکان را می دهد که بخش پست های مرتبط جذاب (همانطور که در بالا دیده می شود) را در زیر هر مقاله در سایت خود اضافه کنید. این ابزار هر پست را تجزیه و تحلیل کرده و سپس سایر مطالب متنی را برای بازدیدکنندگان شما نمایش می دهد، که ممکن است در خواندن علاقه مند باشند.

Jetpack برخی از گزینه های سفارشی سازی سریع را فراهم می کند، اما شما همچنین می توانید قسمت پست های مرتبط خود را با استفاده از کد پیکربندی کنید. پست های مرتبط بر اساس محتوای آنها، و همچنین هر تگ یا دسته تعیین شده ایجاد می شود. Jetpack همچنین تمامی پردازش ها را انجام می دهد و از ابرشان خدمت می کنند. این بدان معنی است که بار اضافی در سرور وبسایت شما وجود ندارد، به این معنی که سرعت سایت شما تحت تاثیر قرار نمیگیرد.

Jetpack بسیار آسان است برای نصب و راه اندازی، و “پست های مرتبط” را می توان به سادگی با یک کلیک یک دکمه فعال می شود. بنابراین اگر بخواهید به سرعت بخش مربوط به پست های شیک خود را به سایت اضافه کنید، ممکن است این افزونه برای شما باشد. بیایید نگاهی به نحوه تنظیم آن …

مرحله 1: نصب Jetpack

داشبورد وردپرس خود را باز کنید و گزینه ‘پلاگین > افزودن ‘ را از منو انتخاب کنید.


“Jetpack”  جستجو تایپ کنید. هنگامی که پلاگین Jetpack نمایش داده شد روی ‘نصب > فعال سازی ‘ کلیک کنید.

 

اکنون شما یک منوی Jetpack را به منوی وردپرس اضافه می کنید.

مرحله 2: فعال کردن ‘پست های مرتبط’

برای فعال سازی ماژول مربوطه، «Jetpack> Settings» را از منوی WordPress من انتخاب کنید. سپس برگه «ترافیک» را انتخاب کنید و به پایین «پست های مرتبط» بروید.


دکمه کنار “نمایش محتوای مرتبط پس از پست” را فعال کنید تا ویژگی پست های مرتبط را فعال کند. سپس شما می توانید از چند گزینه سفارشی سازی ساده انتخاب کنید، به شما امکان می دهد که از یک طرح قابل توجه بزرگ استفاده کنید و عنوان مربوط به بخش را اضافه کنید.

مرحله 3: از سفارش سازی برای تغییر قسمت پست های مربوطه استفاده کنید

توسعه اخیر Jetpack در حال حاضر به شما اجازه می دهد که قسمت پست های مرتبط خود را با استفاده از Customizer تم خود تغییر دهید. Customizer خود را با کلیک روی Jetpack’s ‘سعی کنید آن را در حال حاضر’ تماس بگیرید به عمل، و یا از طریق منوی WordPress من ‘ظاهر> سفارشی کردن’. سایت شما پس از باز شدن در سمت زندگی خود، نمایش Customizer WordPress شما.

رفته پایین Customizer و روی “پست های مرتبط” کلیک کنید. در اینجا Customizer به شما گزینه های سفارشی سازی اضافه می دهد، از جمله تغییر طرح، نمایش تصاویر کوچک و اضافه کردن تاریخ که هر مقاله منتشر شد. شما می توانید زندگی کنید – تغییرات خود را در سایت خود مشاهده کنید همانطور که آنها را ایجاد کرده اید، و هنگامی که از بخش پست های مرتبط خود راضی هستید، «ذخیره و انتشار» را انتخاب کنید.

همانطور که می بینید، تنظیم یک پست مرتبط در وب سایت وردپرس شما یک روند سریع و آسان است. با این حال، اگر مطمئن نیستید این افزونه برای شماست، در اینجا چند گزینه دیگر وجود دارد …
جت پک “پست های مرتبط” جایگزین

اگر شما نمی خواهید از JetPack استفاده کنید، پلاگین های زیادی برای انتخاب وجود دارد. شما می توانید مقاله ما را در بهترین پلاگین پست مرتبط برای لیست کامل پرداخت، اما در اینجا دو مورد از گزینه های Jetpack مورد علاقه ما است.

با این حال، یکی دیگر از پلاگین پست مرتبط (YARPP)

 

پلاگین Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) یک گزینه محبوب برای کسانی است که به دنبال چگونگی اضافه کردن پست مرتبط در وب سایت وردپرس خود هستند. YARPP برخی از ویژگی های چشمگیر را فراهم می کند و به شما امکان کنترل بیشتری بر روی ظاهر و موقعیت بخش مربوط به پست خود را از Jetpack می دهد.

YARPP به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که آیا می خواهید برای نمایش پست ها، صفحات و / یا انواع پست های سفارشی، با استفاده از ریز عکس ها و یا نمایش لیست. شما همچنین می توانید بخش پست مربوطه را در زیر هر پست وبلاگ، در نوار کناری یا در یک خوراک RSS اضافه کنید. YARPP با استفاده از الگوریتم پیشرفته خود، که محتوای، عنوان پست، برچسب ها، دسته ها و طبقه بندی های سفارشی را در نظر می گیرد، برای نمایش محتوای مربوطه به خوانندگان شما.

ناکامی در استفاده از YARPP در وب سایت شما این است که می تواند بسیار پایگاه داده را فشرده کند. به همین دلیل، توسط تعدادی از خدمات میزبانی وردپرس، از جمله WPEngine، ممنوع شده است.

Related Posts Pro

 

پست های مرتبط Pro یک Premium Plugin وردپرس است که می تواند از CodeCanyon خریداری شود. این پلاگین قدرتمند بسیار قابل تنظیم است و شامل سه طرح بندی مختلف و همچنین 65 قالب از پیش تعریف شده است. این تضمین می کند بخش پست های مرتبط شما می تواند به مشخصات دقیق شما، مطابق با نام تجاری شما ایجاد شود. اگر از نحوه اضافه کردن پست های مرتبط مطمئن نیستید این روش آسان برای انجام این کار است، بدون اینکه مجبور شوید یک خط کد را لمس کنید.

پست های مرتبط Pro همچنین از طیف وسیعی از محتوا، از جمله انواع پست سفارشی، محتوای سفارشی، دسته ها، پست ها، صفحات و موارد دیگر پشتیبانی می کند. و با ادغام با bbPress و WooCommerce، و همچنین دیگر پلاگین های تجارت الکترونیک، شما می توانید محصولات مربوطه و یا موضوعات انجمن را نمایش دهد.

با وجود ویژگی های پیشرفته آن، پست های مربوط به Pro دارای یک ساختار ذاتی است. و با یک تیم پشتیبانی رایگان مفید، شما می توانید به سرعت محتوای مربوطه مرتبط را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید.
افکار نهایی در پست های مربوط به پلاگین ها

همانطور که می بینید، افزودن افزونه های پست مرتبط به وبلاگ وردپرس شما یک راه موثر برای ارائه یک تجربه کاربری چشمگیر است. با نشان دادن محتوای مخاطب شما که مربوط به مقاله ای است که در حال خواندن است، بازدیدکنندگان احتمال بیشتری دارند که از طریق آن کلیک کرده و سایت خود را ادامه دهند. این به کاهش میزان جست وجو کمک می کند، زمانی که مردم در سایت خود هزینه می کنند، کمک می کند و به ایجاد یک انجمن پیروان وفادار برای وبلاگ شما کمک می کند.

آیا نکات بیشتری برای چگونگی اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس دارید؟ یا شما یک پلاگین پست مرتبط در وب سایت وردپرس خود استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه در “آموزش اضافه کردن پست های مرتبط به وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجموعه گستران وب هدف مشخصي دارد و اعضاي تيم براي آن شب و روز تلاش ميکنند . آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف هاي اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .

با ما همراه باشید

اطلاع از تخفیف و محصولات جدید

مشاوره رایگان : 01154213057 ,
آدرس دفتر :مازندران ، تنکابن ، میدان هفت تیر ، مجتمع فردوسی ، طبقه م واحد 29
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد و هر گونه کپي برداري پيگرد قانوني دارد !
ارائه شده توسط تیم گستران وب
ارائه خدمات طراحی و پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیران هستیم

دریافت مشاوره رایگان

011-54213057
خدمات مجموعه ما