• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه وردپرس نمایش مطالب تصادفی با Random Post
افزونه وردپرس نمایش مطالب تصادفی با Random Post

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 05 شهر 1396 بازدید : 2700

پربازدید بودن مطالب کمک شایانی از لحاظ مختلف به وب سایت وردپرسی شما خواهد کرد که ما در دفعات مختلف به بررسی این موضوع که باعث بهینه سازی سایت شما می شود در مقاله های مختلف پرداختیم از ساده ترین کارهایی مدیران وب سایت های وردپرسی از آن بهره می برند استفاده از نمایش مطالب به صورت پیشننهادی است ، یعنی مطالب را به کاربران خود پیشنهاد می دهند .
در این مقاله تیم وردپرس گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید مطالب را به صورت تصادفی و در قالب یک ابزارک به کاربران خود نمایش دهید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش مطالب تصادفی وردپرس با Random Post

این افزونهدر مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازان خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی نمایش> ابزارک‌ها در وردپرس مراجعه کرده و ابزارک موجود با عنوان sidebar Random Post را در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا یک عنوان برای ابزارک خود انتخاب کنید سپس اگر قصد نمایش مطلب برای دسته بندی خاصی را دارید، دسته‌بندی دلخواه برای نمایش نوشته تصادفی را انتخاب کنید .

در مرحله بعد تعداد نوشته مورد نظر برای نمایش دادن را وارد کنید و از بخش auto update تعیین کنید که آیا مطالب به صورت خودکار در هربار آپدیت شوند و یا اینکه در بازه زمانی بر حسب دقیقه به‌روزرسانی شوند .

در نهایت استایل دلخواه خود را از میان اسایل‌های موجو در افزونه انتخاب کرده و بر روی ذخیره کلیک کنید .

مشابه تصویر فوق خواهید دید که مطالب به صورت تصادفی در سایدبار سایت نمایش داده خواهند شد .

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.