گستران وب

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که بعد از ورود به یک وب سایت و مشاهده مطلبی قصد تهیه ی آن مطلب به صورت فایل pdf را داشته باشید ولی به علت نداشتن دگمه ی پرینت قادر به انجام این کار نشده اید .
در این مقاله تیم گستران وی قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید تا دکمه ی چاپ را در انتهای مطالب خود فعال کنید تا به کمک آن کاربرانتان قادر باشند تا نسخه pdf از نوشته شما را در یافت کنند .

ساخت دکمه پرینت مطالب در وردپرس با Print Post and Page

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Print Post and Page در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان می‌توانید دکمه چاپ نوشته در وردپرس را ایجاد کنید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر متن و رنگ دلخواه خود را برای دکمه پرینت مطالب وارد کنید.

سپس اندازه آیکون و محل نمایش دکمه چاپ نوشته در وردپرس را انتخاب کنید و در بخش استایل سفارشی نیز استایل دلخواه برای ان را وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

مکان قرار گیری آیکون که می تواند در سمت راست و چپ باشد . در صورت تمایل شما میتوانید css سفارشی که خود میخواهید اضافه کنید . فراموش نکنید که برای ذخیره کردن تنظیمات افزونه خود حتما روی دکمه save and active کلیک کنید. شما می توانید وارد سایت خود شوید و سپس دکمه پرینت را در سایت وردپرسی خود مشاهده نمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *