افزونه وردپرس کوتاه کردن لینک مطالب با Pretty Link Lite

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

طولان بودن پیوند یکتا مشکلی است در سایت که باعث طولانی شدن آدرس و به وجود آمدن کاراکترهای ناخوانا در آن می شود و یا این که از پیوند یکتایی استفاده می کنید که از آن در برچسب ها ی وب سایتتان یا دسته بندی استفاده کرده اید باعث به وجود آمدن مشکل در سایت […]

طولان بودن پیوند یکتا مشکلی است در سایت که باعث طولانی شدن آدرس و به وجود آمدن کاراکترهای ناخوانا در آن می شود و یا این که از پیوند یکتایی استفاده می کنید که از آن در برچسب ها ی وب سایتتان یا دسته بندی استفاده کرده اید باعث به وجود آمدن مشکل در سایت می شود .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید تا مانند نوشتن محتوا در سایت ، لینک دلخواه خود را به وجود آورید و برای هر مطلب و در اختیار دیگران بگذارید .

کوتاه کردن لینک مطالب با Pretty Link Lite

افزونه ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Pretty Link Lite در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۳ را ازآن خود نماید .

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا برای مطالبی که آدرس انها طولانی می‌باشد و یا اینکه اگر پیوند یکتا سایت شما طولانی می‌باشد و می‌خواهید برای برخی نوشته‌ها لینک کوتاه ایجاد کنید از آن استفاده کنید .

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا لینک نوشته را در آن وارد کنید تا با نام دامنه شما یک لینک کوتاه برای نوشته مورد نظر ایجاد کرده و آن را برای استفاده در اختیار دیگران قرار داده و یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از دیگر قابلیت‌های این افزونه می‌توان به امکان ارائه گزارش کاملی از آمار کلیک بر روی هر لینک اشاره نمود که بیشتر سایت‌هایی که مطالب بسیار زیادی را در سایت خود ایجاد می‌کنند برای اینکه بتوانند به یک آمار از تعداد کلیک‌های خود در شبکه‌های اجتماعی به‌دست بیاورند از این افزونه استفاده می‌کنند .

دیدگاهتان را بنویسید