گستران وب

شما به عنوان مدیر یک وب سایت وردپرسی باید همیشه با کاربرانتان در ارتباط باشید و اخبار و اطلاعیه های مهم سایت را به گوش آن ها برسانید . به عنوان مثال بعد از آپدیت کردن وب سایت یا یک مطلب در وب سایت خود باید آن را به اطلاع کاربرانتان برسانید که ساده ترین روش انجام این کار استفاده از ایمیل است که بسیاری امروزه از این روش استفاده میکنند .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید به کاربرانتان که ایمیل خود را در وب سایت شما ثبت کرده اند ایمیل با مزمون های مختلف ارسال کنید .

ارسال ایمیل به کاربران پس از انتشار نوشته با Post to Email

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Post to Email در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۷۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازان خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منوی با عنوان Post to Email در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه خواهد شد، روی ان کلیک کنید تا به صفحه آن مراجعه کنید .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا از بخش Add header image تصویر دلخواه خود را به عنوان لوگو و سربرگ ایمیل انتخاب کرده و آپلود نمایید. سپس سایر اطلاعات را که به ترتسیب عبارتند از نام سایت، آدرس سایت،‌عنوان ایمیل و در نهایت تعداد مطالبی که پس از آن می‌خواهید هربار ایمیل برای کاربران ارسال شود را وارد کرده و تنظیمات را ذخیره کنید .

حال به قسمت subscriber مراجعه کرده و نقش‌های کاربری که می‌خواهید ایمیل برای آنها ارسال شود را انتخاب کنید. از بخش import contacts نیز قادر خواهید بود تا در قالب فایل csv. ایمیل خبرنامه خود را وارد کرده و یا از کادر متنی ایمیل مخاطبان خود را وارد کرده و هریک از آنها را با کاما انگلیسی از هم جدا کنید تا ایمیل برای آنها ارسال شود .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *