گستران وب

همانطور که در مقاله های قبل به آن اشاره کردیم بازدید از وب سایت و مطالب شما موضوعی مهمی است که باید به آن بپردازید . در مقاله ی قبل یکی از راههایی که شما می توانید در مطالب خود به بازدید قابل توجهی برسید رااستفاده از روش پیشنهاد مطالب به کاربران معرفی کردیم : افزونه  نمایش مطالب تصادفی با Random Post
اما روش دیگری که شما می توانید این کار را انجام دهید این است که مطالب را به صورت قبلی و بعدی در وب سایت خود به کاربران نمتایش دهید ، یعنی به این صورت که در گوشه ای از وب سایتتان هنگام اسکرول خوردن به سمت پایین یا بالا یک باکس ظاهر می شود که مطلب قبلی یا بعدی را نمایش می دهد .
در این مقاله تیم وردپرس گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند که به وسیله ی آن قادر باشید تا موضوعی را که در بالا به آن پرداختیم را به راحتی اجرا کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

نمایش مطالب بعدی با Post Next

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را داریم در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۳۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با نام Post Next در پیشخوان وردپرس شما افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا مطابق تصویر زیر به آن هدایت شوید و تنظیمات دلخواه خود را سفارشی سازی کنید .

پیش از هرچیزی لازم است تا تیک گزینه Enable را فعال کنید تا نمایش مطلب بعدی در صفحه نوشته وردپرس به بازدید کننده نمایش داده شود و سپس از بخش انتخاب قالب می‌توانید از میان ظاهر‌های موجود در افزونه یکی از آنها را انتخاب کنید تا به آن شکل نمایش داده شود .

در نهایت مشابه تصویر فوق بازدیدکنندگان در صفحه نوشته قادر خواهند بود تا نوشته کادر مربوطه را مشاهده کرده و با کلیک بر روی عنوان نوشته، به مطلب مورد نظر هدایت شوند .

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *