گستران وب

دسترسی سریع به قسمت ویرایش باعث می شود تا روند پیشرفت سایت شما هم نیز سریع تر باشد به این دلیل که با سرعت بیشتری توان ویرایش و بروز رسانی مطالب خود را دارید .
در این مقاله تیم وردپرس گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند که به وسیله ی آن قادر باشید تا به آخرین مطلبی که در سایت منتشر کرده اید دسترسی داشته باشید و ویا مطالبی که در حالت پیش نویس می باشند سریع تر دسترسی داشته باشید و نسبت به ویرایش آن ها اقدام کنید . البته قابل به ذکر است که این افزونه در دو نوع پست تایپ نوشته و برگه چنین قابلیتی را برای شما فراهم می کند .

دسترسی به سریع ویرایش مطالب با Post Edit Toolbar

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را داریم در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه در هر صفحه‌ای که قرار داشته باشید، چه پیشخوان وردپرس و چه در مطالب و صفحات سایت به عنوان بازدیدکننده، مشابه تصویر زیر از بخش ابزار پیشخوان وردپرس قادر خواهید بود تا به مطالب خود دسترسی داشته و وضعیت نوشته را مشاهده کنید که تنها با یک کلیک قادر خواهید بود تا به صفحه ویرایش آن هدایت شوید .

همانطور که می‌دانید در این لیست قادر خواهید بود تا وضعیت نوشته‌ها را مشاهده کنید که قبل از نام هر یک از آنها نوشته شده است و مطالبی هم که منتشر شده‌اند تنها نام انها نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی آنها به صفحه ویرایش آن هدایت می‌شوید. از بخش Add New Post نیز قادر خواهید بود تا نوشته جدید ایجاد کنید .

برای برگه‌های سایت وردپرسی خود نیز مانند نوشته‌ها به همین ترتیب می‌توانید دسترسی داشته باشید و نسبت به ویرایش یا افزودن آنها اقدام کنید .

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *