افرادی که در Niantic شرکت کرده اند، اعلام کرده اند که تغییرات مهمی در سری جدی این بازی رخ داده است . از این هفته ، بازیکنان به دو ویژگی گیم پلی جدید دسترسی خواهند داشت : تحقیقات میدانی و تحقیقات ویژه.

تحقیقات میدانی اهداف مختلف Pokemon GO را شامل می شود که شامل کشف و گرفتن برخی از Pokemon یا درگیری در جنگ است  شما این وظایف را با چرخش در نزدیکی PokeStops ، هر بار که می خواهید ماموریت های تحقیقاتی جدیدی را دنبال کنید انجام می دهید .

از سوی دیگر ، پروفسور ویل می تواند مطالعات ویژه ای را انجام دهد و بازیکنان را در سفر به منظور کشف های بزرگ به کار گیرد هر بار که شما با موفقیت یک کار تحقیقاتی را انجام می دهید، شما با انواع مختلفی از موارد مفید و همچنین برخورد با برخی از Pokemon نادر پاداش دریافت می کنید .

ظاهرا هیچ محدودیتی برای تعداد کارهای تحقیقاتی که می توانید در یک روز انجام دهید وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید به همان اندازه که می خواهید داشته باشید. با این حال این وظایف تحقیق سطوح مختلف دشواری را دارند، بنابراین کار بیشتر به چالش کشیدن است که باعث دریافت پاداش بهتر است .

همچنین هر بار یک بازیکن یک کار تحقیقاتی را انجام می دهد ، مرد / زن یک تمبر به دست آورده است. این ها تنها به یک روز در هر روز محدود می شوند و زمانی که شما هفت تمبر دریافت می کنید شما برای دستیابی به پاداش های حتی بهتر و یا حتی یک برخورد با یک افسانه ، شما یک پیشرفت تحقیقاتی خواهید برد.

هیولا شکارچی جهان – یادداشت های شکارچی

تمام این تغییرات به شدت شبیه به مکانیسم گیم پلی دیگری از سری بازی های محبوب است: هیولا شکارچی .

بازی Capcom به چالش بازیکنان برای شکار ، پیگیری هیولاها و به دست آوردن نقاط تحقیق است که به آنها اجازه می دهد تا یاد بگیرند که ضعف هیولا ها را پیدا کرده و  آنها را  شکار کنند .

بازیکنان بیشتری در طول تحقیقات یا مأموریت های داستان جمع می شوند بیشتر آنها در مورد هیولا های خاص یاد می گیرند، و حتی با برخورد (تحقیقات نامیده می شود) با هیولاهای قدرتمند تر پاداش می گیرند .

Niantic امروز اعلام کرد که تغییرات جدید اعلام شده در آینده در اختیار بازیکنان Pokemon در سراسر جهان خواهد بود.

منبع : phonearena

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آشنايي کاربران با دنياي متن باز وردپرس و راه اندازي کسب و کارها در بستر وردپرس يکي از اهداف اصلي مجموعه گستران وب است . ارائه آموزش با کيفيت و محصولات اورجينال براي کاربران وردپرسي براي مجموعه شعار نيست بلکه يک هدف است .
عضواتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نشان ملی ثبت Enamad Enamad Enamad
تمامي حقوق اين وبسايت به گروه گستران وب متعلق مي باشد