• واحد پشتیبانی : 01154238985

افزونه وردپرس تبلیغات متنی با Parsi Text ADS
افزونه وردپرس تبلیغات متنی با Parsi Text ADS
5 (100%) 6 امتیاز

دسته‌بندی‌ها: آموزش,آموزش وردپرس,افزونه وردپرس نوشته شده در 05 شهر 1396 بازدید : 2078

شما از روش های گوناگون در وب سایت های وردپرسی خود می توانید کسب درآمد کنید ، یکی از این راه هایی که در این پست قصد معرفی آن را به شما داریم درج تبلیغات متنی در وب سایت است .
در این مقاله تیم وردپرس گستران وب قصد دارد تا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید تبلیغات متنی خود را در سایت قرار دهید و به راحتی به مدیریت آن بپردازید . البته نباید فراموش کرد که در این نوع تبلیغات همیشه زمان اتمامی وجود دراد که گاهی اوقات با فراموش کردن به مشکل بر می خوریم ولی دراین افزونه قسمتی وجود ددارد که شما می توانید زمان اتمام را مشخص کرده تا در تاریخ معلوم شده به صورت خودکار از سایت حذف شود . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

تبلیغات متنی با Parsi Text ADS

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را داریم در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۵۰ نصب فعال را ازآن خود کند که با استفاده از آن می‌توانید تبلیغات متنی خود را به صورت زماندار در قالب یک ابزارک درج کنید .

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با مراجعه به آن می‌توانید تبلیغات خود را درج کنید .

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا آدرس مقصد را بدون http وارد کرده و در فیلد دوم توضیحات مربوط به لینک را درج کنید. سپس از قسمت domain name نام دامنه را وارد کرده و از بخش color of ads رنگ مورد نظر برای تبلیغ متنی را انتخاب کرده و در نهایت در بخش email or phone number ایمیل، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگری از مشتری را وارد کنید تا در صورت منقضی شدن آگهی با وی ارتباط برقرار کرده و در جهت تمدید آگهی او را تشویق کنید .

مشابه تصویر فوق از بخش انتشار آگهی نیز می‌توانید تاریخ انقضای لینک را وارد کنید تا در صورت به اتمام رسیدن آن به صورت خودکار از سایت حذف شده و نمایش داده نشود .

لینک‌های تبلیغاتی درج شده را نیز می توانید مانند نوشته‌ها از افزونه مشاهده کرده و وضعیت فعال یا غیرفعال بودن هریک از آنها را به همراه اطلاعات تماس مشتری و تاریخ درج آنها مشاهده کنید .

دانلود افزونه صفحه افزونه
دیدگاهتان را بنویسید

گستران استور

حال خوب

    محبوب ترین ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
  • متاسفیم , هیچ پستی پیدا نشد.