گستران وب

شاید تا به حال پیش آمده باشد که وارد یک فروشگاه آنلاین شده باشید و بعد از خرید محصول تاریخ دقیق تحویل سفارش بعد از خرید محصول برای شما ذکر نشود و شا به عنوان یک مشتری کمی دلسرد شوید و یا شاید از خرید پشیمان شوید .
یکی از کمبودهای اساسی درون یک فروشگاه ووکامرسی شاید همین موضوع باشد .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد ت افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید قابلیتی را که در بالا به آن پرداختیم را در وب سایت خود فراهم کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

تاریخ دریافت سفارشات در ووکامرس Order Delivery Date for WooCommerce

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Order Delivery Date for WooCommerce در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۴.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۴ را ازآن خود نماید .

شروع به کار افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر فیلد دیگری در سبد پرداخت ووکامرس برای مشتری اضافه خواهد شد که قادر خواهد بود در ان تاریخ دریافت سفارش را تعیین کند.

تاریخ دریافت سفارشات در ووکامرس

پس از اینکه مشتری خرید خود را نهایی کرده و پرداخت هزینه محصول انجام شد، در بخش سفارشات پیشخوان وردپرس قادر خواهید بود تا با کلیک بر روی سفارش مشابه تصویر زیر تاریخ دریافت سفارش را که مشتری در ان وارد کرده است را مشاهده کنید و در آن تاریخ سفارش را به دست وی برسانید.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *