ساخت سایت مپ در جوملا با پلاگین JSitemap

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

سلام به عزیزان جوملایی گستران وب یکی از مسائلی که در سئو همیشه مورد بررسی قرار میگیرد نقشه سایت یا همان سایت مپ می باشد . با داشتن سایت مپ در سایت باعث میشود مطالب شما برای گوگل بهینه شود تا بازدید بیشتری داشته باشید . پلاگین JSitemap  یکی از نقشه ساز های خوب برای […]

سلام به عزیزان جوملایی گستران وب

یکی از مسائلی که در سئو همیشه مورد بررسی قرار میگیرد نقشه سایت یا همان سایت مپ می باشد . با داشتن سایت مپ در سایت باعث میشود مطالب شما برای گوگل بهینه شود تا بازدید بیشتری داشته باشید . پلاگین JSitemap  یکی از نقشه ساز های خوب برای سایت های جوملایی است . که به سئو سایت شما کمک زیادی میکند و به گفته خود سازنده این پلاگین تا ۴۰۰ % مطالبتان بیشتر دیده میشود !!

یکی از بهترین امکاناتی که این افزونه به میده اینکه شما در سایت جوملایی خودتان با یک رابط کاربر پسند تمام تنظیمات Google Webmasters Tools و Search Console را مدیریت میکنید . علاوه بر این بخش کنسول جستجوی گوگل به شما امکان نظارت بر جستجوهای عالی، کلمات کلیدی، کلیک ها، نمایش ها و میانگین موقعیت SERP را برای هر صفحه وب سایت شما می دهد.

با استفاده از روشی مبتنی بر خزنده برای تولید نقشه سایت خود، JSitemap به طور کامل روند پردازش نقشه سایت خود را به طور خودکار، پس از آن پیکربندی شده است شما می توانید در مورد آن را فراموش کرده ام! هر قطعه جدید محتوا به طور خودکار در نقشه سایت تولید می شود، در زمان واقعی تولید می شود!

 

دیدگاهتان را بنویسید