پلاگین مدیریت دانلود جوملا با Joom Downloads

نوشته احمد عشوریان از تیم گستران وب
۰

سلام به کاربران جوملایی گستران وب با معرفی پلاگین جوملا دانلود در خدمت شما هستیم . پلاگینی که میتوانید به راحتی سیستم مدیریت وبسایت جوملایی خود را مدیریت کنید که باهم به برخی از امکانات این پلاگین اشاره میکنیم : – سریع و آسان در راه اندازی : با استفاده از این مدیر دانلود شما […]

سلام به کاربران جوملایی گستران وب

با معرفی پلاگین جوملا دانلود در خدمت شما هستیم . پلاگینی که میتوانید به راحتی سیستم مدیریت وبسایت جوملایی خود را مدیریت کنید که باهم به برخی از امکانات این پلاگین اشاره میکنیم :

سریع و آسان در راه اندازی : با استفاده از این مدیر دانلود شما می توانید سیستم دانلود محصول خود را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید. این بسیار ساده و آسان است که شما نیازی به صرف زمان در درک تنظیمات پیچیده ای ندارید زیرا هیچ کدام از آن ها را ندارید.

نسخه چندگانه برای فایل ها: با استفاده از جوم های دانلود شما می توانید چند نسخه (نسخه فایل / پسوند) را تحت یک محصول پیکربندی کنید و گزینه ای برای دانلود تمام نسخه های موجود را فراهم کنید. به هیچ وجه محدودیتی وجود نخواهد داشت که تنها یک آیتم آزمایشی تحت یک محصول قابل مشاهده باشد.

داشبورد برای تولید آمار دانلود: پیگیری محبوبیت محصول و دانلود تجزیه و تحلیل برای ایجاد کسب و کار خود را با ساده ترین مدیر دانلود.

موبایل دوستانه و پاسخگو: همه چیز در حال حرکت تلفن همراه است. مدیر دانلود ما نیز با روند هماهنگ است. این کار به طور مساوی بر روی دستگاه های تلفن همراه و کاملا پاسخگو است.

Lightweight: ما با توجه به نیازهای اساسی یک سیستم مدیریت دانلود تمرکز می کنیم و عملکرد آن از جمله موارد مورد نیاز است.

جستجوگرها دوستانه و اشتراک عمومی آماده: متادیتا، کلمات کلیدی جستجو و نمایه سازی محصول را مناسب و ساده تر می کند. این تلاش شما را برای مدیریت و کار بر روی نمایه سازی صفحه کاهش می دهد.

زمینه های سفارشی (فقط نسخه پرداخت شده): نسخه های جومینج امکان ایجاد زمینه های سفارشی را فراهم می کند و از آنهایی که در سیستم استفاده می کنند برای نمایش اطلاعات به طریقی که می خواهید.

کنترل دسترسی (فقط نسخه پرداخت شده): در این جزیره مدیریت دانلود، شما می توانید محدودیت دسترسی را بر روی نسخه های مختلف محصول تنظیم کنید و اجازه دسترسی به مجموعه ای محدود از مخاطب را بدهید.

این شامل تمام ویژگی هایی است که در هر مدیر دانلود مورد نیاز است.

Joom Downloads با سیستم مقاله و سیستم اشتراک به منظور ارائه طیف گسترده ای از قابلیت های سیستم دانلود خود، یکپارچه شده است. (نسخه پرداخت تنها)

دیدگاهتان را بنویسید