گستران وب

معرفی ۲۵ قالب برای سایت خبری و مجلات

تقریبا روزانه ما با اخبار مربوط به تلویزیون، رادیو یا اینترنت سروکار داریم. در طول ۲۰ سال گذشته، اینترنت بیش از رسانه های چاپی یا تلویزیونی گسترش یافته است

آبان 21 , 1397

تقریبا روزانه ما با اخبار مربوط به تلویزیون، رادیو یا اینترنت سروکار داریم. در طول ۲۰ سال گذشته، اینترنت بیش از رسانه های چاپی یا تلویزیونی گسترش یافته است، بنابراین تعداد زیادی مجله خبری اینترنتی وجود دارد. و بسیاری از آنها بر اساس تم های وردپرس هستند که منجر به موضوع مقاله امروز می شود – ۲۵ قالب وب سایت خبری برای وب سایت های گفتگو و خبری. این که آیا می خواهید وبلاگ خود را در مورد اخبار مد شروع کنید یا فقط به دنبال نمونه برای یک وب سایت خبری هستید، مطمئن هستیم که لیست زیر به شما کمک خواهد کرد.

قالب  News

قالب News یک تم وردپرس است که به وب سایت های اخبار، وبلاگ ها و مجلات اختصاص یافته است. این طراحی با طراحی مدرن و  آسان است که می تواند به راحتی سفارشی کرد. طراحی آن به شکلی است که بر روی هر دستگاه کاملا پاسخگو است ، موضوع همراه با بسیاری از ابزار سفارشی و دارای یک انتخاب عالی از طرح بندی، بخش ها، و رنگ است.

معرفی 25 قالب برای سایت خبری و مجلات

قالب Jannah News

Jannah دارای طرح پویا است که به راحتی پیگیری و خواندن آن را آسان می کند. این قالب همچنین همراه با ویژگی های مانند روند آسان نصب، طراحی به طور کامل پاسخگو، بسیاری از ابزار سفارشی سازی و دیگر ویژگی های عالی است.

قالب Flat News

Flat New دارای یک ساختار واضح است، بنابراین خواندن آن آسان است. طرح دارای یک نگاه دینامیک است و همچنین برای یک وب سایت مجله مناسب است. طراحی به طور کامل پاسخگو است، و برخی از ویژگی های دیگر شامل سازنده صفحه کشیدن و رها کردن، روند نصب آسان، ابزار سفارشی سازی و خیلی موارد دیگر را شامل می شود.

قالب Motive Magazine

Motive یکی دیگر از قالب های وردپرس اختصاص داده شده به وب سایت های خبری است.با طراحی بسیار مناسب  می تواند به راحتی سفارشی شود، SEO آماده دارد، دارای پوسته های چندگانه است، دارای گزینه های بخش بزرگ و سایر ویژگی های مفید است.

قالب Boal

Boal قالب با یک طرح بسیار منظم و سازمان یافته است که می تواند برای وب سایت مجلات نیز استفاده شود. طراحی به طور کامل مناسب، مینیمالیستی، آسان برای سفارشی کردن، SEO آماده است و بسیاری از گزینه های طرح بندی و دیگر ویژگی های عالی است.

قالب Bitz

Bitz ویژگی هایی مانند سبک های مختلف صفحه را دارد، هر کدام با طراحی مدرن و مینیمالیستی، طراحی کاملا مناسب در هر دستگاه، SEO بهینه سازی شده است، همراه با یک سازنده صفحه بصری آماده است و بسیاری از گزینه های عالی و مفید دیگر نیز دارد.

قالب Ebullient

طراحی این قالب پویا، مدرن، ظریف و همچنین مینیمالیستی است. شامل ۱۰ سبک مختلف صفحه است، دارای گزینه های فیلتر کردن عالی، بسیاری از گزینه های طرح، ابزار سفارشی سازی عالی و دیگر ویژگی های آماده شده است.

قالب Good News

طراحی این قالب پویا، مدرن، ظریف و همچنین مینیمالیستی است. که شامل ۱۰ سبک مختلف صفحه است، دارای گزینه های فیلتر کردن عالی، بسیاری از گزینه های طرح، ابزار سفارشی سازی عالی و دیگر ویژگی های مهم است.

قالب ۲۴h News

۲۴h News  یک نگاه و ساختار بسیار حرفه ای دارد. طراحی کاملا واکنش گرا است و می تواند به راحتی سفارشی شود.

قالب News Renad

News Renad یکی دیگر ازقالب خبری وردپرس با طراحی تمیز، مدرن و بسیار ساختار یافته است. این ویژگی ها شامل بسیاری از ویژگی های مانند ادغام ووکامرس، بسیاری از سبک های طرح بندی، پشتیبانی عالی، آسان برای استفاده از ابزار سفارشی سازی، طراحی کاملا واکنش گرا است که به نظر می رسد در هر دستگاه مفید باشد.

قالب Reendex

Reendex یکی دیگر از قالب های خبری وردپرس است که با طراحی زیبا و مناسب آماده شده است. طراحی انعطاف پذیر، آسان برای سفارشی کردن و بسیار واکنشگرا است.

قالب Nerubian

قالب  Nerubian برای مجله ی خبر مناسب است. طراحی ساده، مدرن، کاملا واکنشگرا و دارای ابزارهای بهینه سازی بسیاری است.

قالب Bold News

Bold News یکی دیگر از تم های وردپرس است که مخصوص وب سایت های مربوط به اخبار ایجاد شده است.مناسب برای هر روزنامه، مجله، انتشارات و… است و طراحی کاملا واکنشگرا است.

قالب Pressroom

Pressroom دارای یک طرح واضح و آماده بر اساس یک تصویر پس زمینه پویا و جذاب است. طراحی کاملا واکنشگرا و قابل تنظیم است، با بسیاری از سبک های هدر از پیش تعریف شده، رنگ های مختلف، یک گالری عکس عالی، انواع پست های صوتی و تصویری و….

قالب Blog Fiore

قالب Fiore ، مدرن، درجه یک است و مناسب برای هر وب سایت خبری مربوط به مد است. طراحی سبک، روشن و ارائه یک جنبه منحصر به فرد است. برخی از ویژگی های شامل بهینه سازی جستجوگرها، ۵ طرح بندی صفحه اصلی و یک پنل مدیریت قدرتمند برای یک فرایند سفارشی سازی آسان است.

قالب MediaDesk

این تم دارای منو و طرح منظم ساختار یافته است.پنل مدیریتی آسان برای استفاده دارد، طراحی آن به طور کامل واکنشگرا است،دارای گزینه صفحه اصلی، منو کشویی و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر.

قالب Neder

Neder یکی دیگر از تم های وردپرس است که طراحی فوق العاده ای دارد. این ابزار بسیاری از ابزار سفارشی سازی، پشتیبانی عالی، طراحی کاملا واکنشگرا و بسیاری از ویژگی های دیگر را دارا است.

قالب Multinews

Multinews یک منو عالی و یک طراحی ساده و مدرن دارد که می تواند برای هر مجله یا روزنامه استفاده شود. این قالب دارای با ووکامرس ادغام شده است، پلاگین های محبوب، بسیاری از گزینه های طرح، ابزار سفارشی سازی عالی و طراحی کاملا واکنشگرا است.

قالب Herald

Herald طراحی کاملا واکنشگرا ، ابزارهای بهینه سازی بسیاری دارد.

قالب Discussion

Discussion یک تم قابل تنظیم است، با بیش از ۱۰ نمونه صفحه اصلی، پنل مدیریت عالی، ترکیب طرح های مختلف، و بسیاری ازویژگی های های دیگر.

قالب Allegro

Allegro دارای یک طراحی زیبا و ساختار یافته است که یک ظاهر مدرن دارد و برای هر وب سایت خبری تلویزیونی مناسب است. این ویژگی ها شامل بسیاری از ویژگی های عالی مانند پنل مدیریت مفید، پروسه تنظیم آسان، بسیاری از ابزارهای سفارشی سازی، طراحی کاملا واکنشگرا، گالری تصاویر عالی، قالب های مختلف برای استفاده کامل دارا است.

قالب Yakamoz

Yakamoz یک قالب وردپرس است که برای وبلاگ ها، مد، اخبار و وب سایت های مجله مناسب است. طراحی کاملا واکنشگرا است و با بسیاری از ابزارهای سفارشی سازی عالی همراه است.

قالب NewsEdge

NewsEdge یک قالب  سازمان یافته، با طراحی کاملا واکنشگرا است، آسان برای سفارشی کردن، و مناسب برای هر مجله وبلاگ یا وب سایت خبری. دارای ۷ صفحه مختلف ، پنل مدیریت عالی است.

قالب Chill News

Chill قابل تنظیم است و طراحی خوبی دارد. این کاملا واکنشگرا است، دارای ابزار بهینه سازی عالی، گالری عکس های مختلف است و برای هر وبلاگ یا وب سایت  مناسب است.

قالب Legatus

Legatus یکی دیگر از تم های وردپرس با طراحی تمیز و واکنشگرا است. این می تواند برای هر مجله خبری یا وبلاگ خبری مورد استفاده قرار گیرد، SEO بهینه سازی شده، دارای پشتیبانی عالی و بسیاری از ابزارهای سفارشی سازی است.

 

 

 

 

 

 

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *