گستران وب

آموزش فرم های تماس در وردپرس

برای ساخت فرم تماس ابتدا باید طبق آموزش هایی که در بخش افزونه ها گفته شد افرونه قدیمی،ساده و محبوب فرم تماس با ما ۷ را در وردپرس خود نصب کنید.

سلام خدمت کاربران وردپرسی گستران وب
یکی از مهم ترین بخش های هر سایت فرم تماس با ما آن سایت است که باید به این بخش توجه زیادی شود برگه تماس با ما برای ایجاد ارتباط کاربران با مدیر سایت می باشد.برگه تماس با ما باعث ایجاد اعتماد بین کاربر و سایت می شود.زیرا کاربران به سایت هایی که پاسخو نظرات و مشکلات بازدیدکنندگان سایت بدهند اعتماد بیشتری خواهند کرد.افزونه ای زیادی برای ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس وجود دارد که ما در اینجا به تعدادی از بهترین های آن خواهیم پرداخت.

افزونه Jetpack contact form:  این افزونه از افزونه های فرم ساز است که با استفاده از آن می توانید در هر صفحه یا برگه و یا در نوشته فرم تماس ایجاد کنید.از امکانات ویژه ی این افزونه می توان به سفارش سازی و جلو گیری از اسپم شدن دیدگاه های و … اشاره کرد.

افزونه حرفه ای گراویتی فرمز Grovity forms : اگر دنبال افزونه ای هستید که بتان به راحتی فرم تماس در آن ایجاد کرد می توانید این افزونه را نصب کنید.این افزونه در بیش از یک میلیون سایت وردرسی استفاده می شود.

افزونه wp contact forms: افزونه ساده برای ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس است.

افزونه Disqus Comment: افزونه ی حرفه ای است برای به اشتراک گداشتن نظرات کاربران،این افزون برای به کاربرانی که اکانت فیسبوک و اکانت گوگل دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

افزونه معروف contact form 7: یکی از ساده ترین و مشهورترین فرم های تماس با ما است که که قابلیت انعطاف پدیری دارد. بیش از ۱۶ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده اشت.

اموزش نصب افزونه فرم تماس ۷ در وردپرس

برای ساخت فرم تماس ابتدا باید طبق آموزش هایی که در بخش افزونه ها گفته شد افرونه قدیمی،ساده و محبوب فرم تماس با ما ۷ را در وردپرس خود نصب کنید.

پس از نصب افزونه،در قسمت پیشخوان وردپرس بخشی به اسم فرم تماس ایجاد می شود.

در قدم بعدی برای ساخت فرم روی گزینه افزودن در بخش فرم تماس کلیک کنید.در صفحه ای در تصویر زیر مشاهده می کنید ابزارک های متفاوتی برای ساخت فرم وجود دارد.در قسمت عنوان می توانید یک عنوان مانند (تماس با ما یا با ما تماس بگیرید)در آن وارد کنید.در قدم بعدی ساخت فرم تماس ۴ نوار ابزار فرم،ایمیل،پیام و تنظیمات اضافی وجود دارد.

بخش فرم

در قسمت فرم می توان نمای ظاهری فرم تماس با ما را ویرایش کرد.

بخش ایمیل

در قدم بعد  در قسمت ایمیل شما باید ایمیلی که قصد دارید پیام کاربران به آن ارسال شود را وارد کنید و در پایین روی دکمه دخیره کلیک کنید.

در صورتی که دیدید ایمیلی از کاربر به ایمیل شما ارسال نشد می توانید تیک ایمیل دوم را فعال کنید تا به ایمیل دوم ارسال شود.

بخش پیام

در این بخش می توانید تنظیم کنید که در زمان اعلام خطا یا در صورت موفقیت آمیز بودن ارسال پیام برای کاربر په پیغامی به نمایش در بیاد.

بخش تنظیمات پیشرفته

در این بخش می توانید در صورت مسلط بودن به کد نویسی تغییرات و امکانات ویزه ای به فرم خود اضافه کنید.

بعد از اعمال تغییرات و تنظیمات روی دکمه دخیره کلیک کنید.فرم شما با  هر عنوانی که برای آن انتخاب کردین در بخش فرم های تماس دخیره می شودف در جلوی هر فرم ساخته شده یک کد کوتاه ساخته می شود که با کپی کردن آن و قرار دادن آن در نوشته و یا برگه خود می توانید فرم تماس را ایجاد کنید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *