گستران وب

نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس

محتوای تولید شده توسط کاربر، هم قابل درک و هم معتبر است. در این مقاله ما به شما نحوه استفاده از محتوای تولید شده

آبان 25 , 1397

نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس برای رشد کسب و کار شما

آیا می دانستید که محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند به شدت در رشد کسب و کار به شما کمک کند؟ محتوای تولید شده توسط کاربر، هم قابل درک و هم معتبر است. در این مقاله ما به شما نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس را برای رشد کسب و کار به شما نشان می دهیم.

محتوای تولید شده توسط کاربر چیست؟

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) محتوای تولید شده توسط فعالیت های کاربر در وب سایت شما است. که شامل نظرات، توصیفات، پستهای وبلاگ مهمان، بررسی های کاربر یا هر کاربر دیگری است که بتوان ارسال کرد و قابل مشاهده برای عموم باشد.

چرا محتوای ایجاد شده توسط کاربر مهم است؟

محتوای تولید شده توسط کاربر بسیار مهم است، زیرا کاربران را قادر می سازد تا به طور مستقیم در فعالیت های خود در وب سایت شما شرکت کنند. این افزایش تعامل میان کاربران باعث می شود وقت بیشتری را در سایت شما بگذرانند.

به این ترتیب کاربرانی بیشتری در وب سایت شما اشتراک می گیرند و خرید می کنند و فروش شما بالا می رود.

محتوای با کیفیت بالا و کاربر مفید می تواند به شما در طراحی استراتژی بازاریابی محتوا کمک کند. شما می توانید ترافیک بیشتر، فروش وابسته تر و مخاطبان بیشتری دریافت کنید.

به این ترتیب، نگاهی به شیوه های مختلف استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس خواهیم داشت. شما می توانید از همه آنها یا فقط مواردی از آن که برای شما مناسب است استفاده کنید.

۱. نظرات

نظرات آسان ترین نوع از محتوای تولید شده توسط کاربر است که هر وبلاگ می تواند داشته باشد. وردپرس همراه با یک سیستم نظرخواهی ساخته شده است که به طور پیش فرض بر روی تمام پستهای وبلاگ شما فعال است.

شما می توانید طراحی وب سایت موجود خود را حفظ کنید و فقط یک صفحه وبلاگ جداگانه برای کسب و کار خود اضافه کنید.بخش حیرت انگیز این است که کاربرانی را برای نظر دادن به دست بیاورید.

۲. مشتریان

مشتریان نه تنها به تولید محتوا کمک می کنند، بلکه نظرات آنها می تواند به خرید مشتریان جدید کمک کند تا خرید کنند.

برای یک وب سایت کسب و کار کوچک، توصیفات ثابت شده است که یک استراتژی بازاریابی بسیار موثر است. به همین دلیل است توصیفات و نظرات را در سراسر وب مشاهده می کنید.

چند پلاگین توصیفات عالی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به آسانی توصیفات را به سایت خود اضافه کنید. شما می توانید توصیفات کاربران را با استفاده از یک فرم ساده جمع آوری و در یک نوار کناری یا پایین محصولات به نمایش در بیاورید.

۳. نظرات ارسال شده توسط کاربر

اگر فروش یا توصیه محصولات یا خدمات را در وب سایت قرار دهید، سپس نظرات کاربران فرصتی عالی برای اضافه کردن مطالب تولید شده توسط کاربر به وب سایت شما می باشد.

بررسی ها باعث می شود که آنها به دیگر کاربران کمک کند راحتتر در وب سایت شما خرید کنند. به همین دلیل است که بسیاری از وب سایت های کسب و کار به بررسی های ارسال شده توسط کاربر به طور آنلاین متکی هستند.

موتورهای جستجو این بررسی ها را دوست دارند و اغلب آنها را در نتایج جستجو برجسته می کنند. این باعث می شود که این آیتم در نتایج جستجو بیشتر قابل مشاهده باشد و ترافیک بیشتری به سایت شما برسد.

۴. پست های مهمان

وبلاگ نویسی مهمان استراتژی بازاریابی از طریق محتوای تولید شده توسط نویسنده مهمان است .

ساده ترین راه این کار ایجاد یک حساب کاربر جدید برای نویسنده مهمان است.

در این مورد، شما باید WPForms را به افزونهاضافه کنید. این افزونه اجازه می دهد تا شما به راحتی پست های کاربر ارسال شده در وب سایت خود را بپذیرید. سپس این پستها به صورت پیشنویس ذخیره کنید، سپس بررسی کنید و منتشر کنید.

شما همچنین می توانید از آن برای ایجاد انواع محتوای وبلاگ که توسط کاربر ایجاد شده مانند ارسال تصاویر (الگوهای رفتاری، مسابقه عکس، و غیره) استفاده کنید.

۵. ساختن انجمن

انسانها اجتماعی هستند و ما دوست داریم با یکدیگر همکاری کنیم. شما می توانید بازدیدکنندگان خود را با ایجاد یک انجمن عضویت در وب سایت خود به اشتراک بگذارید.

شما می توانید اعضا را تشویق به ایجاد بحث کنید و برای محتوای آن ها پاداش مانند اشتراک ویژه در نظر بگیرید.

ساده ترین راه برای انجام این کار با استفاده از MemberPress است. این بهترین پلاگین عضویت در وردپرس است که به شما اجازه می دهد جوامع آنلاین را با کنترل های قدرتمند و انعطاف پذیری بزرگ ایجاد کنید. این افزونه را بدون ایجاد اختلال در محتوای سایت برای خود ایجاد کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط وردپرس برای رشد کسب و کارتان را یاد بگیرید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *