گستران وب

چگونه از پست های وبلاگ خود عکس بگیریم (راهنمای ابتدایی)

آیا می خواهید یک عکس به پست وبلاگ خود اضافه کنید ، اما مطمئن نیستید که بهترین راه برای انجام این کار چیست ؟ تصاویر به شما اجازه می دهد تا یک عکس از صفحه دسکتاپ یا صفحه نمایش تلفن همراه خود در پست های وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید . در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تصویری برای پست های وبلاگ وردپرس خود داشته باشید .

مهر 2 , 1397

چگونه از پست های وبلاگ خود عکس بگیریم ( راهنمای ابتدایی )

آیا می خواهید یک عکس به پست وبلاگ خود اضافه کنید ، اما مطمئن نیستید که بهترین راه برای انجام این کار چیست ؟ تصاویر به شما اجازه می دهد تا یک عکس از صفحه دسکتاپ یا صفحه نمایش تلفن همراه خود در پست های وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید . در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تصویری برای پست های وبلاگ وردپرس خود داشته باشید .

چگونه از پست های وبلاگ خود عکس بگیریم ( راهنمای ابتدایی )

گرفتن عکس برای پست های وبلاگ شما

از آنجایی که روشهای مختلفی برای گرفتن تصویر از تصویر موجود ( اسکیرین شات )  وجود دارد ، ما یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی گرفتن تصویر در دستگاه ها و برنامه های مختلف ایجاد کرده ایم . استفاده از این کار برای شما آسان است .

آماده شروع هستید !!!!!

نحوه گرفتن عکس با استفاده از CloudApp

CloudApp برنامه ضبط صفحه نمایش محبوب ، در بازار است . این برنامه به شما اجازه می دهد تا به راحتی تصویری از رایانه خود را به اشتراک بگذارید . CloudApp به طور خودکار پیوند ضبط صفحه را در کلیپ بورد ذخیره می کند که بدین معناست که شما می توانید تمام تصاویر خود را مدیریت کنید و آنها را در هر پلت فرم از جمله وردپرس به اشتراک بگذارید .

این برنامه در سیستم عامل های مک و ویندوز بسیار عالی کار می کند و شما می توانید شما به راحتی می توانید تصاویری را از صفحه نمایش خود داشته باشید . CloudApp همچنین با تمام برنامه های ارتباطی محبوب مانند Slack، Asana ، Trello و بیشتر ادغام می شود .

کاربران مک ، می توانند از کلید های ترکیبی “Command + Shift + 5” برای ضبط تصاویر خود استفاده کنند ، و کاربران ویندوز می توانند “Alt + Shift + 5” را فشار دهند تا یک عکس با CloudApp از تصاویر موجود در صفحه نمایش خود بگیرید .

هنگام ضبط یک تصویر ، نمودار اندازه را در گوشه پایین سمت چپ نیز مشاهده خواهید کرد . که به شما کمک خواهد کرد تا یک عکس از اندازه دقیق مورد نیاز خود بگیرید .

نحوه گرفتن عکس با استفاده از CloudApp

CloudApp همچنین به شما اجازه می دهد تا یک فیلم ویدیویی ایجاد کنید ، بنابراین می توانید آموزش های سریع با صدا ایجاد کنید . به سادگی بر روی نماد CloudApp در نوار منو مرورگر خود کلیک کنید و نماد تلویزیون را برای ضبط صفحه نمایش خود انتخاب کنید .

نحوه گرفتن عکس با استفاده از CloudApp

حال ، شما باید بر روی crosshair (اشاره گر) را کلیک کنید و بکشید تا بخش خاصی از ویدیو را ضبط کنید .

با ابن کار یک نوار منو در زیر منطقه انتخابی شما نمایش داده می شود . برای شروع ضبط صدا روی نماد میکروفون کلیک کنید و سپس روی دکمه “شروع” را انتخاب کنید .

نحوه گرفتن عکس با استفاده از CloudApp

هنگامی که ضبط انجام می شود ، روی دکمه “پایان” کلیک کنید و پیوند فایل ضبط شده شما به طور خودکار در کلیپ بورد ذخیره می شود . CloudApp یک برنامه freemium است و این سریع ترین راه برای گرفتن تصاویر و به اشتراک گذاری تصاویر است.

با این حال اگر شما نمی خواهید از CloudApp استفاده کنید ، همچنین می توانید یک عکس روی دستگاه های مختلف با استفاده از قابلیت های بومی داشته باشید .

نحوه گرفتن عکس در مک

اگر از یک دستگاه مک استفاده میکنید و میخواهید عکس بگیرید ، چند گزینه برای آن وجود دارد . در دستگاه های مک ، شما می توانید کل صفحه نمایش ، بخش انتخاب شده از صفحه نمایش ، یک پنجره خاص و غیره را ضبط کنید . برای گرفتن یک تصویر از کل صفحه نمایش بر روی یک دستگاه مک، به سادگی کلید ترکیبی “Shift + Command + 3” را فشار دهید و صفحه شما را ضبط خواهد کرد .

اگر بخواهید قسمت انتخاب شده را ضبط کنید، سپس Shift + Command + 4 را فشار دهید . بعد، بر روی crosshair (اشاره گر) کلیک کنید و بکشید تا یک عکس از منطقه انتخاب شده بگیرید .

نحوه گرفتن عکس در مک

اگر میخواهید تصویری از یک پنجره خاص بگیرید ، سپس کلیدهای ترکیبی «Shift + Command + 4» را فشار دهید و همچنین «نوار فضا» را در صفحه کلید خود فشار دهید . خواهید دید که نشانگر به نماد دوربین تغییر خواهد کرد . به سادگی نماد دوربین را در یک پنجره بکشید تا آن را برجسته و ضبط کنید .

توجه : تمام برنامه ها ممکن است به شما اجازه ندهند تا تصویری از پنجره خود بگیرید . در این صورت ، شما می توانید تصویری از قسمت انتخاب شده را بردارید و آن را برش دهید .

نحوه گرفتن عکس در مک

به صورت پیش فرض ، تمام تصاویر روی دسکتاپ شما با زمان / تاریخ ضبط به عنوان نام فایل و .png به عنوان پسوند فایل ذخیره می شود .

نحوه گرفتن عکس در ویندوز

برای گرفتن عکس روی دستگاه های ویندوز خود ، باید کلیدهای Ctrl + PrtSc را فشار دهید . این کار تمام صفحه را ضبط خواهد کرد . حال می توانید این تصویر را در یک نرم افزار ویرایش عکس مانند Adobe Photoshop باز کنید تا منطقه مورد نیاز را برداشته و آن را در رایانه خود ذخیره کنید .

اگر شما از ویندوز ۱۰ استفاده می کنید ، می توانید از ابزار Snipping جدید نیز استفاده کنید تا تصاویر را راحت بگیرید . ابزار Snipping به شما اجازه می دهد قسمت خاصی از صفحه خود را ضبط کنید و به طور خودکار آن را در کلیپ بورد ذخیره کنید .

شما می توانید کلید Shift + S + Windows را فشار دهید برای شروع تصویر برداری با ابزار Snipping. بعد، برای انتخاب یک قسمت روی صفحه ، روی اشاره گر کلیک کنید و آن را بکشید .

نحوه گرفتن عکس در ویندوز

از آنجا که تصویر در کلیپ بورد ذخیره می شود ، می توانید آن را در هر نرم افزار ویرایش عکس مانند Adobe Photoshop برای تغییرات بیشتر و سپس آن را در رایانه خود ذخیره کنید .

نحوه گرفتن عکس در Chromebook

در Chromebook ، میتوانید تصویری از کل صفحه یا یک منطقه انتخاب شده خود را بگیرید . کلیدهای Ctrl + Switch Window را فشار دهید تا تمام صفحه شما را بگیرد .

توجه داشته باشید : اگر از Chrome OS 64.0.3282.134 یا بالاتر استفاده می کنید ، می توانید به راحتی دکمه های Power + Volume Down را فشار داده و تمام صفحه را ضبط کنید .

نحوه گرفتن عکس در Chromebook

برای گرفتن تصویر از یک منطقه انتخاب شده ، باید کلید Ctrl + Shift + Switch Window را فشار دهید. سپس روی Crosshair (اشاره گر) کلیک کنید و بکشید تا منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید .  پس از کلیک ، یک اعلان در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش شما نشان می دهد که نشان می دهد تصویر شما در پوشه «Downloads» ذخیره شده است .

اگر از Chromebox با یک صفحه کلید خارجی (عمومی) متصل به آن استفاده می کنید ، باید Ctrl + F5 را فشار دهید تا عکس بگیرید . کلید F5 همانند کلید Switch Window در Chromebook عمل میکند .

چگونگی گرفتن عکس در آی فون

گرفتن عکس روی گوشی های هوشمند در واقع بسیار ساده است . اگر شما از آیفون X استفاده می کنید ، پس شما باید پست های وبلاگ یا برنامه خود را بر روی صفحه باز کنید . دکمه “Side” را در سمت راست و دکمه “Volume Up” را در سمت چپ گوشی خود فشار دهید .

د

اطمینان حاصل کنید که هر دو دکمه را در یک زمان فشار دهید . این کار یک تصویر از روی صفحه نمایش می گیرد و آن را به پوشه «عکس ها» در عکس های شما ذخیره می کند . اگر از آیفون ۸ یا مدل قبلی استفاده می کنید ، روی صفحه ای که می خواهید بر روی گوشی هوشمند خود ضبط کنید را باز کنید . به سادگی دکمه Power + Home را همزمان فشار دهید تا عکس بگیرید .

نحوه گرفتن عکس در گوشی های اندروید

بسیاری از تولید کنندگان تلفن های مختلف که گوشی های هوشمند با سیستم عامل آندروید (مانند سامسونگ ، موتورولا، گوگل پیکسل و غیره) را به فروش می رسانند وجود دارد . با این حال ، بیشتر دستگاه های جدید از فرایند یکپارچه سازی جهانی برای گرفتن عکس استفاده می کنند .

بر روی گوشی اندروید شما باید صفحه ای را که میخواهید ضبط کنید باز کنید . حال ، دکمه های Power + Volume Down را با هم فشار دهید . این کار تصویر را می گیرد و آن را در گالری عکس شما ذخیره می کند .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه یک عکس را برای پستهای وبلاگ خود اضافه کنید . همچنین با کیلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان گذشته ما را مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *