آموزش نحوه نمایش قبل و بعد از عکس در وردپرس

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

آموزش نحوه نمایش قبل و بعد از عکس در وردپرس آیا می خواهید عکس ها را به صورت قبل و بعد در وب سایت خود نمایش دهید ؟ این روش می تواند برای نشان دادن مقایسه دو چیز با هم برای وب سایت شما مناسب باشد . در این مقاله ما به شما روش نشان […]

آموزش نحوه نمایش قبل و بعد از عکس در وردپرس

آیا می خواهید عکس ها را به صورت قبل و بعد در وب سایت خود نمایش دهید ؟ این روش می تواند برای نشان دادن مقایسه دو چیز با هم برای وب سایت شما مناسب باشد . در این مقاله ما به شما روش نشان دادن عکس ها به صورت قبل و بعد را به شما آموزش خواهیم داد .

آموزش نحوه نمایش قبل و بعد از عکس در وردپرس

چگونه این کار را انجام دهیم ؟

به طور معمول از فتوشاپ برای ایجاد تصویر قبل و بعد استفاده می کنند . این یک روش ثابت است و شما می توانید برای نمایش عکس ها به صورت ثابت از این روش استفاده کنید .

اسلایدر عکس  یک روش تعاملی برای نشان دادن ۲ نسخه مختلف یک تصویر مشابه در اندازه کامل است . شما می توانید برای نشان دادن هر کدام از عکس ها با ماوس خود اسلایدر را عوش کنید .

بیایید نگاهی به چگونگی نشان دادن عکس ها به صورت قبل و بعد در وردپرس بیندازیم .

نمایش عکس ها به صورت قبل و بعد در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Twenty20 Image Before-After Plugin را نصب و فعال کنید .

پس از فعال سازی ، شما باید یک صفحه یا پست را در ناحیه مدیریت وردپرس خود که می خواهید قبل و بعد از نمایش نشان داده شود ، ایجاد یا ویرایش کنید . حالا روی دکمه Add Twenty20 بالای ویرایشگر متن کلیک کنید .

این کار کتابخانه رسانه وردپرس را در پنجره ای باز می کند . از این قسمت ، شما باید دو تصویر را برای اسلایدر قبل و بعد انتخاب کنید .

هنگامی که تصاویر را انتخاب کردید ، روی دکمه Insert کلیک کنید .

در قسمت بعد ، فیلدهای متنی را برای اضافه کردن محتوا در بالای عکس قبل و بعد نمایش می دهد . شما همچنین می توانید عرض را برای اسلایدر، مقدار افست ، جهت کشویی و غیره اضافه کنید .

پس از آن ، بر روی دکمه Insert Shortcut کلیک کنید تا قبل و بعد از عکس در صفحه وردپرس خود اضافه کنید .

شما همچنین می توانید ابزارک تصویر Twenty20 را برای نمایش قبل و بعد از عکس در نوار کناری وردپرس خود استفاده کنید . به سادگی به قسمت «نمایش» بخش ابزارک در وردپرس خود بروید و سپس ابزارک Twenty20 Slider را در قسمت ابزارک نوار کناری خود بکشید .

ابزارک Twenty20 Slider دارای تنظیمات مشابه برای عکس قبل و بعد است . شما می توانید ۲ تصاویر را یک به یک در تنظیمات ابزارک برای ایجاد قبل و بعد از ایلایدر عکس را انتخاب کنید .

اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا عکس هایتان را به صورت قبل و بعد در عمل ببینید .

همانطور که کاربران در کنار هر تصویر اسلاید مشاهده می کنند ، تصویر دیگر قابل مشاهده خواهد بود . کاربران می توانند تمام اسلایدر را به سمت راست یا چپ ببرند تا قبل و بعد از تصویر کامل شود . همانطور که کاربران قبل و بعد از برچسب اسلاید به طور خودکار ناپدید می شوند .

این افزونه با افزونه های محبوب وردپرس مانند Beaver Builder و Elementor  کار می کند تا به سرعت قبل و بعد از عکس در صفحات وب سایت خود بدون استفاده از شورت کد ، نشان دهد .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه عکس ها را به صورت قبل و بعد در وب سایت وردپرسی خود نمایش دهید .

دیدگاهتان را بنویسید