گستران وب

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

چگونه کاربران را […]

شهریور 1 , 1397

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

آیا می خواهید کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید ؟ یک پست تصادفی اجازه می دهد تا کاربران را به کشف مقالات قدیمی و خواندن پست های که در بایگانی وبلاگ شما پنهان است هئایت کنید . در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید .

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

چرا باید کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید ؟

به طور پیشفرض ، پست های وردپرس به ترتیب معکوس (از جدیدترین به قدیمی ترین ها) ظاهر می شوند ، بنابراین کاربران شما اولین ابتدا اولین پسا را می خوانند . اگر به طور منظم در وبلاگ خود مینویسید ، ممکن است کاربران شما قادر به کشف مقالات قدیمی شما باشند .

یکی از راه های غلبه بر این مسئله ، نمایش پیام های تصادفی در نوار کناری وبلاگ شما است . این امر به کاربران شما اجازه می دهد مطالب جدیدی را کشف کنند در حالی که نمایش صفحات شما افزایش می یابد .

شما همچنین می توانید کاربران را به یک پست تصادفی از ۴۰۴ صفحه خطا هدایت کنید یا دکمه «Surprise Me» را در صفحه بایگانی سفارشی خود در وبلاگ خود قرار دهید که کاربران را به یک پست تصادفی می برد .

به این ترتیب ، نگاهی داریم به نحوه هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس .

هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که URL تغییر مسیر را برای ارسال پلاگین نصب و فعال کنید . برای جزئیات بیشتر ، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید .

پس از فعال سازی ، پارامترهای URL را برای تغییر مسیر در صفحه پلاگین وردپرس مشاهده خواهید کرد . این افزونه دارای صفحه تنظیمات دیگری نیست .

شما می توانید از هر یک از این پارامترهای پرس و جو در پست ها و صفحات خود برای هدایت کاربران به پست های تصادفی ، آخرین پست ها و سایر مقالات قدیمی استفاده کنید .

برای هدایت کاربران به یک پست تصادفی ، شما باید پارامتر پرس و جو پرس و جو را از اینجا کپی کنید و آن را در صفحات خطا و صفحات دیگر خود به عنوان یک لینک اضافه کنید .

با کلیک بر روی لینک ، کاربران را به یک پست تصادفی دیگر هدایت می کند .

شما همچنین می توانید یک دکمه برای تغییر مسیر در وبلاگ خود اضافه کنید . به سادگی این شورت کد را در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید تا دکمه پست تصادفی نمایش داده شود .

[redirect_to_post_button]

هنگامی که کاربران بر روی این دکمه کلیک می کنند، به یک پست تصادفی در وب سایت شما هدایت می شوند .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *