گستران وب

رفع خطای Failed to Open Stream Error

آیا خطای failed to open stream را در سایت وردپرس خود مشاهده میکنید ؟ این خطا معمولا محل اسکریپت هایی را که خطا رخ داده است ، مشخص می کند . با این حال ، کاربران مبتدی آن را درک می کنند . در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی می توانیداین خطا را در وردپرس خود رفع کنید .

مهر 13 , 1397

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream Error

آیا خطای failed to open stream را در سایت وردپرس خود مشاهده میکنید ؟ این خطا معمولا محل اسکریپت هایی را که خطا رخ داده است ، مشخص می کند . با این حال ، کاربران مبتدی آن را درک می کنند . در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی می توانیداین خطا را در وردپرس خود رفع کنید .

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream Error

چرا خطای failed to open stream در وردپرس رخ میدهد ؟

قبل از تلاش برای رفع خطا ، بهتر است که بدانیم خطای failed to open stream در وردپرس چیست!؟!

این خطا زمانی اتفاق می افتد که وردپرس قادر به بارگیری فایل ذکر شده در کد وب سایت نیست . هنگامی که این خطا اتفاق می افتد ، گاهی اوقات وردپرس بارگذاری سایت را ادامه می دهد و فقط یک پیام هشدار را نشان می دهد ، در حالی که بار دیگر وردپرس یک خطای مهیج را نشان می دهد و هیچ چیز دیگری را بارگذاری نمی کند .

همیشه فرض هایی برای این که چرا خرابی رخ میدهد یا این که در کدام قسمت از کد خرابی رخ داده است وجود دارد . این فرضیات به شما سرنخ هایی را درباره آنچه نیاز دارید به شما نشان میدهد .

به طور معمول ، پیام های خرابی در کد به این صورت است :

Warning: require(/home/website/wp-includes/load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/website/wp-settings.php on line 19 
 
Fatal error: require(): Failed opening required ‘/home/website/wp-includes/load.php’ (include_path=’.:/usr/share/php/:/usr/share/php5/’) in /home/website/wp-settings.php on line 19

یا مثال دیگر می تواند به این شکل باشد :

Last Error: 2018-04-04 14:52:13: (2) HTTP Error: Unable to connect: ‘fopen(compress.zlib://https://www.googleapis.com/analytics/v3/management/accounts/~all/webproperties/~all/profiles?start-index=1): failed to open stream: operation failed’

پس از این که این پیام را مشاهده کردید ، بیایید نگاهی به نحوه رفع خطا در وردپرس داشته باشیم .

رفع خطا failed to open stream در وردپرس

همانطور که قبلا ذکر شد ، خطا می تواند به دلایل مختلف ایجاد شود و پیام خطا به علت و محل فایل که باعث خطا می شود متفاوت خواهد بود . در حال حاضر اگر پیام خطا شما حاوی ‘هیچ فایل یا دایرکتوری’ نیست ، پس باید کد را نگاه کنید تا فایلی که در آن خط خاص ذکر شده است را ببینید .

اگر این خطا در یک افزونه یا فایل قالب است ، این بدان معنی است که فایل های افزونه یا قالب یا حذف شده یا به درستی نصب نشده اند . برای رفع خطا به سادگی قالب / افزونه را غیرفعال کنید و مجددا نصب کنید .

با این حال ، ممکن است که وردپرس قادر به پیدا کردن فایل ها به دلیل یک فایل missing.htaccess در پوشه ریشه شما باشد . در این صورت ، شما باید به صفحه تنظیمات »پیوندها در قسمت مدیریت وردپرس خود بروید و فقط روی دکمه« ذخیره تغییرات »کلیک کنید تا فایل .htaccess بازسازی شود .

رفع خطا failed to open stream در وردپرس

اگر پیام خطا به وسیله «مجوز منع شده» دنبال می شود ، این بدان معنی است که وردپرس مجوز مناسب برای دسترسی به فایل یا دایرکتوری که در کد وجود دارد را ندارد . برای رفع این مشکل ، شما باید فایلها و مجوزهای دیتابیس وردپرس را چک کنید و در صورت نیاز آنها را اصلاح کنید .

در نهایت، برخی از افزونه های وردپرس اسکریپت ها را از منابعd مانند Google Analytics، API های فیس بوک، Google Maps و سایر API های دیگر بارگیری می کنند .

بعضی از این API ها ممکن است احراز هویت شوند یا ممکن است توسعه دهندگان به آنها دسترسی داشته باشند . عدم تأیید اعتبار و یا روش دسترسی نادرست به وردپرس منجر خواهد شد که فایلهای مورد نیاز را باز کند .

برای رفع این مشکل ، شما باید با نویسنده افزونه برای پشتیبانی تماس بگیرید . آنها قادر خواهند بود به شما در حل این خطا کمک کنند .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند خطای failed to open stream را در وردپرس خود حل کنید . همچنین با کلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان وردپرس گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *