گستران وب

آموزش رفع خطا آپلود HTTP در وردپرس

با آموزش رفع […]

فروردین 9 , 1397

با آموزش رفع اشکال آپلود HTTP در وردپرس در خدمت شما دوستلن هستیم . هنگام بارگیری رسانه در وردپرس خطای HTTP را مشاهده می کنید؟ این خطا معمولا زمانی اتفاق می افتد که شما با استفاده از آپلود کننده داخلی آپلود یک تصویر یا سایر فایل ها را به وردپرس می دهید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای آپلود تصویر HTTP در وردپرس را رفع کنید تا پایان با ما همراه باشید .

آموزش رفع اشکال آپلود HTTP در وردپرس

خطا HTTP هنگام بارگذاری پرورنده چند رسانه ای در وردپرس چیست؟


تعدادی از چیزهایی که می تواند به هنگام آپلود فایل ها با استفاده از آپلود کننده رسانه وردپرس، به یک خطای HTTP منجر شود  اساسا، وردپرس قادر به کشف علت نیست و به همین دلیل پیام عمومی خطای HTTP را نمایش می دهد.

خطا HTTP هنگام بارگذاری پرورنده چند رسانه ای در وردپرس چیست؟

بخش ناامید کننده این است که این پیغام خطا هیچ نشانه ای برای آنچه که ممکن است باعث آن شود را به شما نمی دهد. این به این معنی است که شما باید سعی کنید راه حل های مختلف را برای علت و رفع خطا پیدا کنید . به این ترتیب، نگاهی به نحوه رفع و رفع خطا HTTP در هنگام آپلود رسانه در وردپرس خواهیم داشت.

 

۱. مطمئن شوید خطا HTTP موقت نیست

ابتدا باید چند دقیقه صبر کنید و سپس دوباره فایل تصویر خود را آپلود کنید. این خطا گاهی ناشی از ترافیک غیر معمول و منابع سرور کم است که به طور خودکار بر روی اکثر سرورهای میزبانی وردپرس ثابت می شود.

اگر این کار نمی کند، ممکن است بخواهید آپلود یک فایل تصویری دیگر را امتحان کنید. اگر فایل دیگر با موفقیت آپلود شود، سعی کنید فایل تصویر اصلی خود را به اندازه کوچکتر ذخیره کنید و دوباره آپلود کنید.

در نهایت، شما ممکن است بخواهید سعی کنید آن را به یک فرمت دیگر ذخیره کنید. برای مثال، با استفاده از یک نرم افزار ویرایش تصویر، jpeg را به png تغییر دهید. پس از آن، دوباره بارگذاری فایل را انجام دهید.

اگر تمام این مراحل به خطا HTTP منجر شود، این به این معنی است که خطا ناشی از یک آسیب موقت نیست و قطعا نیاز فوری شما را نیاز دارد.

۲. افزایش محدودیت حافظه وردپرس

شایعترین علت این خطا کمبود حافظه برای وردپرس برای استفاده است. برای رفع این، شما نیاز به افزایش مقدار حافظه PHP می تواند در سرور خود استفاده کنید.

شما می توانید این کار را با اضافه کردن کد زیر به فایل wp-config.php خود انجام دهید.

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '256M' );

این کد محدودیت حافظه وردپرس را به ۲۵۶ مگابایت افزایش می دهد که به اندازه کافی برای رفع هر گونه مشکل محدودیت حافظه است.

۳. تغییر کتابخانه ویرایشگر تصویر مورد استفاده توسط وردپرس

 

وردپرس در PHP اجرا می شود که از دو ماژول برای اداره تصاویر استفاده می کند. این ماژول ها کتابخانه GD و Imagick نامیده می شود. وردپرس می تواند یکی از آنها را بسته به اینکه کدام یک در دسترس است استفاده کند.

با این حال، Imagick شناخته شده است که اغلب به مسائل حافظه باعث خطا HTTP در هنگام ارسال تصاویر. برای تعمیر این، شما می توانید کتابخانه GD خود را ویرایشگر تصویر پیش فرض خود را.

شما می توانید این کار را به سادگی با اضافه کردن این کد به فایل functions.php تم یا یک پلاگین مخصوص سایت اضافه کنید.

function wpb_image_editor_default_to_gd( $editors ) {
    $gd_editor = 'WP_Image_Editor_GD';
    $editors = array_diff( $editors, array( $gd_editor ) );
    array_unshift( $editors, $gd_editor );
    return $editors;
}
add_filter( 'wp_image_editors', 'wpb_image_editor_default_to_gd' );

 

پس از اضافه کردن این کد، می توانید فایل های آپلود را با استفاده از آپلود کننده رسانه ها مجددا راه اندازی کنید. اگر این مسئله را حل نمی کند، شما می توانید این کد را حذف کنید و سعی کنید روش های دیگر شرح داده شده در این مقاله.

 

۴. با استفاده از روش .htaccess

 

این روش به شما اجازه می دهد تا کنترل کنید که Imagick از منابع سرور استفاده می کند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب محدود توانایی Imagick را برای استفاده از چند موضوع برای پردازش تصویر سریع تر محدود می کنند. با این وجود، در هنگام بارگیری تصاویر شما خطای HTTP را مشاهده خواهید کرد.

یک راه حل آسان این است که کد زیر را در فایل .htaccess اضافه کنید:

SetEnv MAGICK_THREAD_LIMIT 1

این کد به سادگی Imagick را محدود می کند تا از یک موضوع برای پردازش تصاویر استفاده کند.

امیدواریم این مقاله به شما در حل خطای HTTP در هنگام آپلود رسانه در وردپرس کمک کند.

آرزوی موفقیت

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *