گستران وب

نحوه رفع مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس

آیا با مشکلات آپلود تصویر در وب سایت وردپرس خود مواجه هستید؟ برای اکثر مبتدیان ، خطاهای بارگذاری تصویر می تواند کاملاً گیج کننده باشد زیرا بدون اینکه شما کاری متفاوت انجام دهید ، ظاهر می شوند.عدم بارگذاری تصاویر یکی از رایج ترین مشکلات تصویر در وردپرس است. خوشبختانه ، رفع آن بسیار آسان است و می توانید خودتان این کار را انجام دهید.
در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی مسئله بارگذاری تصویر در وردپرس را برطرف کنید.  همچنین توضیح خواهیم داد که چه عواملی باعث این مسئله می شود و چگونه می توانید در آینده از آن جلوگیری کنید.

بهمن 15 , 1398

چه عاملی باعث می شود مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس وجود داشته باشد

مسئله بارگذاری تصویر در وردپرس معمولاً به دلیل مجوزهای نادرست پرونده ایجاد می شود. پرونده های وردپرس شما در سرور میزبان وب شما ذخیره می شوند و برای کار به مجوزهای خاص فایل و فهرست نیاز دارند.
مجوزهای اشتباه پرونده مانع از خواندن یا بارگذاری فایل روی سرور میزبان وردپرس می شوند. ممکن است هنگام بارگذاری پرونده تصویر ، خطای زیر را دریافت کنید
:Unable to create directory wp-content/uploads/2019/04. Is its parent directory writable by the server

در نتیجه  ممکن است تصاویر شما از کتابخانه رسانه ناپدید شوند.

پیکربندی اشتباه در سرور میزبان مشترک شما گاهی اوقات می تواند آن مجوزها را بدون اینکه کاری انجام دهید تغییر دهد.به عنوان مثال ، ارائه دهنده هاستینگ وب شما یک نسخه ارتقاء را اجرا کرد که به طور غیر منتظره مجوزهای فایل را تغییر داد.اگر همه موارد دیگر در وب سایت شما خوب کار می کنند ، می توانید به سادگی مجوزهای صحیح فایل را برای حل مسئله بارگذاری تصویر اعمال کنید.بنابراین ببینیم  نحوه تنظیم مجوزهای صحیح برای رفع مشکلات آپلود تصویر در وردپرس چگونه است؟

رفع مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس

برای تغییر مجوزهای پرونده باید از یک سرویس دهنده FTP استفاده کنید.ابتدا از طریق FTP به وب سایت خود وصل شوید و سپس به / wp-content / پوشه بروید. در داخل ، پوشه بارگذاری را پیدا خواهید کرد ، جایی که ورد پرس تمام آپلودهای رسانه ای شما از جمله تصاویر را ذخیره می کند.
اکنون بر روی فهرست بارگذاری ها ،راست کلیک کرده و سپس File Permission را انتخاب کنید.

این انتخاب ، کادر محاوره ای مجوزهای پرونده را ایجاد می کند.

ابتدا باید مجوزهای پرونده را برای فهرست بارگذاریها و کلیه زیرمجموعه های داخل آن تنظیم کنید تا به ۷۴۴ برسند.

برای انجام این کار ، ۷۴۴ را در جعبه مقدار عددی وارد کرده و سپس گزینه کنار Recurse into subdirectories را انتخاب کنید. اکنون روی دکمه رادیویی
Apply to directories only“اعمال فقط در فهرست ها” کلیک کنید.
برای اعمال این تغییرات بر روی دکمه OK کلیک کنید. مشتری FTP شما اکنون اعمال مجوزهای پرونده به دایرکتوری ها را شروع می کند.
توجه: اگر به نظر نمی رسد تنظیم مجوزهای فهرست به ۷۴۴ مشکل شما را حل کند ، ۷۵۵ را امتحان کنید.
در مرحله بعد ، شما باید مجوزهای پرونده را برای همه پرونده های موجود در فهرست بارگذاری ها تنظیم کنید.برای انجام این کار ، روی دایرکتوری بارگذاریها راست کلیک کرده و مجوزهای پرونده را انتخاب کنید. در کادر گفتگوی مجوزها ، مقدار عددی را به ۶۴۴ تغییر دهید.

کادر کنار Recurse را در زیر شاخه ها بررسی کنید. در آخر ، باید روی دکمه رادیویی  Apply to files only“اعمال فقط روی پرونده ها” کلیک کنید. برای اعمال این تغییرات بر روی دکمه OK کلیک کنید.

مشتری FTP اکنون مجوزهای کلیه پرونده های داخل پوشه بارگذاری را تغییر خواهد داد. پس از اتمام کار ، می توانید به قسمت سرپرستی وردپرس خود برگردید و دوباره بارگذاری تصاویر را امتحان کنید.

توجه: اگر نمی دانید چگونه از مشتری FTP استفاده کنید ، می توانید از مدیر فایل ارائه شده توسط شرکت هاست  وردپرس خود نیز استفاده کنید. از آنجا که تصاویر مختلف در مورد هر هاست  متفاوت خواهد بود ، برای یافتن دستورالعمل ها باید با پشتیبانی آنها صحبت کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در رفع مشکل بارگذاری تصویر در وردپرس کمک کند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *