گستران وب

نحوه نمایش نظرات Yelp در سایت وردپرس

آیا می خواهید نظر Yelp را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید ؟ بررسی Yelp بررسی کاربر در مورد رستوران ها ، مارک ها ، خدمات ، محصولات شیوه زندگی ، بیمارستان ها ، پزشکان و غیره است . در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نظرات یلپ را در سایت وردپرس خود برای کاربران برای خواندن و بررسی عمومی مرور کنید .

نحوه نمایش نظرات Yelp در سایت وردپرس

چرا باید نظر Yelp را در سایت خود نمایش دهید ؟

Yelp یک وب سایت بررسی عمومی است ، که بررسی ها و رتبه بندی کسب و کارهای محلی را از کاربران با تجربه دارد . این بررسیها و رتبه بندیها برای بازدیدکنندگان جدید مفید است تا یک کلمه را از کسی که قبلا از محصول یا سرویس خاص استفاده کرده است ، دریافت کند .

هنوز یک صفحه کسب و کار Yelp ندارید ؟ بر روی این متن کلیک کنید تا صفحه خود را بسازید .

اگر شما مالک یک وبلاگ یا سایت عضویت در کسب و کار هستید ، می توانید Yelp را برای کسب و کارهای مختلف محلی از شهر خود نمایش داده و ترافیک ارگانی را در وب سایت خود افزایش دهید .

به این ترتیب ، نگاهی به نحوه نمایش نظرات Yelp در وردپرس خواهیم داشت .

نمایش نظرات Yelp در سایت وردپرس شما

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین Widget Reviews Yelp را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی ، شما باید به صفحه ظاهر »صفحه ابزارک در قسمت مدیریت وردپرس خود بروید . شما نیاز به کشیدن و رها کردن ابزارک نظرات Yelp در منطقه ابزارک نوار کناری دارید .

حل ، شما نیاز به ایجاد یک برنامه جدید از صفحه توسعه دهندگان Yelp و یک کلید API برای راه اندازی بررسی های کسب و کار Yelp در این ابزارک دارید .

هنگامی که کلید API را اضافه کردید ، می توانید نام و محل کسب و کار را برای نام تجاری یا سرویس Yelp بررسی و جستجو کنید . یک لیست از کسب و کار نمایش داده خواهد شد ، و شما می توانید کسب و کار خود را برای نمایش بررسی در منطقه ابزارک نوار کناری سایت خود انتخاب کنید .

پس از انتخاب کسب و کار خود از لیست ، می توانید بر روی دکمه Save Business and Reviews کلیک کنید . شما همچنین باید عنوان این ابزارک را اضافه کنید ، که به شما اجازه می دهد عکس کسب و کار را برای نام تجاری یا سرویس خود تغییر دهید .

شما می توانید تنظیمات یک به یک را برای نمایش Yelp بررسی و در سایت خود گسترش دهید . به طور پیش فرض ، Yelp فقط می تواند ۳ بررسی انجام دهد ، اما شما می توانید تنظیمات را بررسی کنید و بیش از ۳ بررسی را بررسی کنید . همچنین اجازه می دهد تا شما به فعال کردن قطعه غنی از گوگل ، صفحه بندی ، مرتب سازی و موارد بیشتری بپردازید .

در تنظیمات صفحه نمایش ، می توانید عکس کسب و کار و آواتار کاربر را مخفی کنید ، تم را به تاریکی تغییر دهید ، محدودیت شخصیت را برای بررسی و مدیریت تم ابزارک اضافه کنید . گزینه های پیشنهادی به شما اجازه می دهد لینک ها را در پنجره جدید باز کنید، از پیوندهای پیگیری در بررسی ، تصاویر بارگذاری و موارد دیگر استفاده نکنید .

پس از اتمام کار ، مطمئن شوید که تنظیمات ابزارک را ذخیره کنید و به بررسی وب سایت Yelp خود در نوار کناری بروید .

افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا شورت کدی را برای بررسی Yelp ایجاد کنید و آنها را در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید . برای این کار ، شما نیاز به افزونه بررسی نظرات Yelp دارید .

پس از فعال سازی ، به سادگی به صفحه تنظیمات »Yelp Reviews Pro مراجعه کنید و به برگه Shortcut Builder بروید. مانند ابزارک بازبینی Yelp، می توانید برای یک نام تجاری یا سرویس با نام و مکان آن جستجو کنید .

شما باید کسب و کار خود را از لیست انتخاب کنید و بررسی ها را ذخیره کنید . ۳ بخش دیگر برای مدیریت نظرات Yelp شبیه تنظیمات ابزارک بررسی Yelp است . پس از این بررسی ها را ذخیره کنید ، shortcode box در سمت راست صفحه نمایش به طور خودکار به روز می شود .

حال شما باید بروید و این شورت کد را در پست وبلاگ یا صفحه وردپرس قرار دهید . پس از آنبه سایت خود بروید تا بررسی Yelp را در عمل ببینید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه نمایش نظرات Yelp در سایت وردپرس خود را بیاموزید . همچنین با کلیک بر روی این متن می توانید آموزش های رایگان گذشته ما را مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *