گستران وب

چگونه یک Child Page را در وردپرس ایجاد کنیم

آیا می خواهید یک child page را در سایت خود ایجاد کنید ؟ صفحات در وردپرس می توانند مستقل یا سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که یک صفحه می تواند صفحات زیر را نیز داشته باشد که به عنوان child page شناخته می شوند . در این مقاله ما به شما نحوه ایجاد یک child page در وردپرس را پیشنهاد می کنیم تا بهتر صفحات خود را سازماندهی کنید .

چگونه یک Child Page را در وردپرس ایجاد کنیم

child page در وردپرس چیست ؟

صفحات و پست ها دو نوع محتوای پیش فرض در وردپرس هستند . پست ها بخشی از یک وبلاگ هستند و به ترتیب معکوس نمایش داده می شوند (ابتدا ورودی های جدید) . آنها معمولا با دسته بندی ها و برچسب ها سازماندهی می شوند . صفحات محتوای یکپارچه یا مستقل هستند که بخشی از یک وبلاگ نیستند . به عنوان مثال ، صفحه «درباره ما» یا «صفحه تماس با ما» . آنها می توانند سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که می توانید آنها را با parent and child pages سازماندهی کنید .

به طور معمول ، وب سایت های کسب و کار از صفحات برای ساخت یک ساختار وب سایت استفاده می کنند . به این ترتیب آنها می توانند یک وب سایت را بدون ایجاد وبلاگ ایجاد کنند . کسانی که می خواهند وبلاگ خود را به استراتژی بازاریابی محتوا اضافه کنند ، می توانند با ایجاد یک صفحه وبلاگ جداگانه ، این کار را انجام دهند .

با این حال اگر صفحات بیش از حد دارید ، آنها می توانند سازماندهی شوند . این جایی است که child pages ها وارد می شوند . شما می توانید یک صفحه گسترده تر را به عنوان “parent” ایجاد کنید و سپس child pages را برای بهتر ساختن ساختار وب سایت و طرح بندی خود اضافه کنید .

به عنوان مثال ، یک صفحه اصلی با نام «درباره ما» می تواند اعضای تیم ، تاریخ ، حرفه ها و صفحات دیگر را به عنوان child pages داشته باشد .

هر child page همچنین می تواند صفحات خود و غیره داشته باشد . به این ترتیب شما می توانید روابط بین صفحات خود را ایجاد و  یک ساختار وب سایت مناسب را ایجاد کنید .

به این ترتیب، نگاهی به چگونگی ایجاد یک child pages در وردپرس خواهیم داشت .

چگونه یک child pages ایجاد کنیم ؟

برای ایجاد یک child pages ، شما نیاز به صفحه parent دارید . اگر شما قبلا یک صفحه دارید که مایل به استفاده از آن به عنوان parent هستید ، پس بهتر است که به آن مراجعه کنید .

به سادگی به صفحات بروید »افزودن جدید برای ایجاد یک صفحه جدید یا ویرایش یک صفحه موجود در منطقه مدیریت وردپرس خود . در سمت راست، جعبه ویژگی های صفحه را با کشویی parent را خواهید دید .

در صفحه کشویی parent ، فهرستی از تمام صفحات را از سایت خود خواهید دید . به طور پیش فرض ، آن به ‘no parent’ تنظیم شده است که به این معنی است که این صفحه یک صفحه شخصی بدون ارتباط است . شما باید صفحه ای را که می خواهید به عنوان parent از منوی کشویی استفاده کنید را انتخاب کنید . پس از آن ، شما فقط می توانید پیش بروید و تغییرات خود را ذخیره کنید . شما می توانید این روند را برای ایجاد child pages بیشتر تکرار کنید . برای مشاهده child pages ، می توانید به صفحه “صفحات” همه صفحات “در منطقه مدیریت وردپرس بروید . child page را که در زیر صفحه اصلی آنها با یک پیشوند در فهرست ذکر شده است خواهید دید .

بعد ، شما می توانید پیش بروید و صفحات کودک خود را به منوی ناوبری وب سایت خود به عنوان آیتم های زیر منو اضافه کنید .

کاربران حرفه ای تر می توانند از روش های دیگر به طور خودکار برای نمایش یک لیست از child page برای یک صفحه child page در وردپرس و ابزارک  نوار کناری و یا قالب استفاده کنید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه یک child page را در وردپرس ایجاد کنید . همچنین با کلیک بر روی این متن می توانید از آموزش های راگام گذشته ما دیدن فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *