گستران وب

نحوه ی انتخاب قالب مناسب برای وب سایت

یک قالب وب را می توان به عنوان یک صفحه وب  پیش طراحی شده توصیف کرد که می تواند برای هر یک از شرکت ها، سازمان ها و یا افراد شخصی

آبان 24 , 1397

نحوه ی انتخاب قالب مناسب برای وب سایت خود

یک قالب وب را می توان به عنوان یک صفحه وب  پیش طراحی شده توصیف کرد که می تواند برای هر یک از شرکت ها، سازمان ها و یا افراد شخصی برای وصل کردن تصاویر یا کپی کردن استفاده می شود تا سایت منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. قالب وب به توسعه دهندگان و طراحان وب کمک می کند تا به طور خودکار صفحات سفارشی را که نیازهای اساسی شرکت ها است را برآورده می کند، قالب ها همچنین اجازه می دهد تا مدیران وب سایت که سر رشته ای از برنامه نویسی ندارند و مبتکران وب سایت، چشم انداز وب سایت خود را بدون کمک حرفه ای ایجاد نمایند.

نحوه ی انتخاب قالب مناسب برای وب سایت

قالب ها ایده ای هوشمند و مقرون به صرفه برای بسیاری از شرکت ها یا افرادی که به دنبال ایجاد وب سایت های جدید هستند خواهد بود، هنگام ساخت (یا بازسازی) سایت سؤال ایجاد می شود: چگونه یک قالب خوب و مناسب را انتخاب کنم، چگونه نیازهایم را برآورده کنم؟ در حالی که پاسخ به این سوالاتدر مورد هر فرد متفاوت است، ما ۶ نکته مهم  برای تعیین یک قالب مناسب انتخاب کنید را به شما معرفی خواهیم کرد.

۶ عامل که در انتخاب قالب در نظر گرفته شود

 

عرض محتوا

عرض محتوا به قالب های برجسته اشاره دارد که به فرد اجازه می دهد بیشترین عرض را برای هر محتوا درون موضوع تعیین کند. در اصل ۲ نوع عرض محتوا وجود دارد برای اکثر قالب ها: عرض کامل و عرض جعبه. بسته به نوع وبسایت موردنظر یک شرکت، محتوای کامل عرض بسیار خوبی برای طرح های خلاقانه است، در حالی که محتوای عرض جعبه مناسب برای (برخی) وبلاگها یا سایتهای نمونه کارها است. زمانی عرض محتوا برای به فکر شما می آید که باید یک تصویر برای قالب خود انتخاب کنید. بسیاری از سایت هایی که قالب های رایج هستند (مانند Squarespace یا WordPress) به شما امکان می دهد که قالب ها فیلتر کنید تا بتوانید عرض مورد نظر خود را ببینید.

مناسب برای موتور جستجو

بیش از هر چیز،شما می خواهید با هر کسب و کاری که هستید به افراد بیشتر سرویس ارائه دهید،این نکته انجام تمام کارها برای سایت شما است.به همین دلیل، انتخاب قالب بهینه سازی شده برای موتور جستجو  بسیار ضروری است. شما باید به تکنیک های مهم SEO و ویژگی های افزایش  بازدید و رتبه بندی وب سایت  آشنا باشید. یکی از مهمترین مواردی که برای موتورهای جستجو مطرح است این است که قالب شما به همان اندازه بر روی دسکتاپ کیفیت دارد کار میکند به همان اندازه بر روی تلفن همراههم کار کند.

طراحی نوار منو

باید زیبایی و عملکرد قالب خود را در نظر بگیرید،سرعت ،عملکرد و ارتباط این ها تنها چیزی است که در دهن بازدیدکننده باقی می ماند که باعث می شود بازدیدکننده به سایت شما بازگردد.طراحی منوی نوار به هدف جذب بازدید کنندگان به سایت شما خواهد بود،زیرا مانند نقشه است که اساسا وقتی کاربر نمیتواند به صفحات مورد نظر خودشان وارد شوند از سایت خارج می شوند و نمیتواند اطلاعات یا محصول خود را دریافت کنند.به یاد داشته باشید سایتی روی بازدیدکنندگان موثر است و کحبوب به نظر میاد که ظاهر مناسب داشته باشد،بنابراین، طراحی نوار منو مهم است زیرا تعیین میکند که بازدیدکنندگان چگونه محتوای شما درک کنند.

هزینه

کیفیت همیشه ارزان نیست به جای اینکه یک قالب وب سایت ارزان قیمت  ​​را با این فرض که شما همه را تنظیم کرده اید و می خواهید ارتقا دهید، به جای آن می توانید هزینه های بیشتری را صرف کنید و در وقت صرفه جویی کنید. پرداختن به کیفیت ممکن است گرانتر از زمانی است که آن کار را شروع کرده باشد اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و باعث رشد و فروش بیشتر و درآمدزایی بیشتر می شود گفتنی است که بسیاری از قالب های وب سایت با کیفیت رایگان در بازار وجود دارد ارزش و کیفیت همیشه از هزینه مهمتر است زیرا هزینه بیشتر میتواند کیفیت کار شما را بالا ببرد.

طرح بندی سربرگ صفحه اصلی

این مورد یک تصمیم استراتژیک است که به طور مستقیم  به نوع کسب و کار شما مربوط است. انتخاب یک صفحه هدر ممکن است برای کسب و کار شما مفید باشد یا باعث آسیب بیشتر شود. این دلیل مهمی است که باید به طور دقیق و بدون عجله و براساس طراحی یا تصویر انجام شود.هدرهای بسیاری از مردم به اندازه ضعیف هستند و یا یک تصویر را در سربرگ به صورت نامناسب در می آورند، به طوری که وبسایت در بهترین حالت به دنبال آماتورها میگردد.

انعطاف پذیری + سفارشی

هزاران سایت رقابتی با طرح های قالب وب مشابه وجود دارد. چه چیزی باعث می شود که سایت خود را برجسته کند؟ قالب شما انعطاف پذیر، قابل تنظیم و بی حد و حصر است. اصالت منحصر به فرد شما به قالب سنتی تان سبک و شکل شمایل خواهد داد به طوری که سایت شما می تواند برند شما را شبیه سازی کند. اطمینان حاصل کنید که گزینه های سفارشی سازی شما متنوع و چندگانه است که به تغییرات آینده در مورد عناصر خاص وب سایت شما کمک خواهد کرد.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *