گستران وب

چگونه کاربران را قادر به آپلود تصاویر در نظرات وردپرس کنیم

آیا می خواهید یک صفحه ثبت رویداد را در سایت وردپرسی خود اضافه کنید ؟ در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک صفحه ثبت رویداد را در وردپرس ایجاد کنید و بلیط های را آنلاین بفروشید .

شهریور 25 , 1397

چگونه کاربران را قادر به آپلود تصاویر در نظرات وردپرس کنیم

تصاویر و نظرات هر دو ابزار قدرتمند برای افزایش تعامل کاربر در سایت شما هستند . این یکی از دلایلی است که فیس بوک کاربران را قادر می سازد تصاویر را با نظرات خود آپلود کنند . اگر ما به شما بگوئیم که می توانید همان کار را برای نظرات وردپرس اضافه کنید چه ؟ با توجه مخاطبان هدف سایت شما ، این کار می تواند به طور قابل توجهی باعث افزایش مشارکت کاربران در سایت شما شود . در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کاربران را قادر به آپلود تصاویر در نظرات وردپرس کنید .

چگونه کاربران را قادر به آپلود تصاویر در نظرات وردپرس کنیم

اجازه دادن به کاربران برای آپلود تصاویر در بخش نظرات وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که Plugin Comment Attachment را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی ، شما باید به صفحه تنظیمات »صفحه بحث در ناحیه مدیریت وردپرس خود بروید و به قسمت« نظر ضمیمه »بروید .

در این صفحه می توانید تنظیمات را برای نمایش فیلد تصویر در بخش نظرات پست ها و صفحات وردپرس خود مدیریت کنید . این تنظیمات عبارتند از : موقعیت فیلد نظر ، عنوان فیلد ، گزینه مورد نظر ، نوع فایل ، اندازه دلخواه تصویر و غیره . شما همچنین می توانید به کاربران خود اجازه دهید سند ، PDF ، پاورپوین ، صفحه گسترده اکسل و غیره را ضمیمه کنند . به سادگی گزینه های نوع فایل را در تنظیمات ضمیمه نظر بررسی کنید .

پس از اتمام کار ، دکمه ذخیره تغییرات را برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید . پس از انجام این کارها به یک پست در سایت وردپرسی خود بروید و شما یک فیلد ارسال تصویر در قسمت نظرات مانند تصویر زیر را خواهید دید :

تمام تصاویر آپلود شده توسط کاربران در کتابخانه رسانه وردپرس شما ذخیره می شود . اگر می خواهید یک عکس ارسال شده توسط یک کاربر را حذف کنید ، آنگاه باید به رسانه بروید ، تصویر را انتخاب کنبد و سپس آن ها را حذف کنید . خوب است برای اضافه کردن برخی از دستورالعمل ارسال نظر در سایت خود ، به کاربران اجازه دهید بدانند چه نوع فایل پیوستی که می توانند آپلود کنند . پس از آن شما می توانید یک لینک به متن سیاست نظر خود در فرم نظر وردپرس اضافه کنید .

با توجه به ماهیت تصاویر ، ممکن است بخواهید همه نظرات را قبل از اینکه در سایت شما ظاهر شوند ، تعدیل کنید . شما می توانید این کار را با فعال کردن نظارت نظری انجام دهید و به کاربران اطلاع دهید هنگام نظرشان در سایت شما تایید شده باشد . شما همچنین می توانید تعداد کل نظرات را برای جذب بیشتر کاربران در پست ها و صفحات وردپرس نمایش دهید .

برای افزایش توانایی های رسانه ای در نظرات شما ، می توانید پشتیبانی oEmbed را برای نظرات در وردپرس فعال کنید . این کار به کاربران اجازه می دهد تا در کنار تصاویری که آپلود می کنند فیلم های YouTube، توییت ها ، عکس و غیره را جاسازی کنند .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه کاربرانتان در بخش نظرات سایت وردپرسی شما عکس های خود را آپلود کنند . همچنین می توانید با کلیک بر روی این متن آموزش های رایگان گذشته ما را نیز مطالعه فرمایید .

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *