آموزش دسترسی به نویسندگان برای ویرایش نوشته در وردپرس

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

چگونه در وردپرس به نویسندگان اجازه ی بررسی نوشته ها را بدهیم برای هر مدیر وردپرسی این سوال پیش می آید که آیا میتواند به نویسندگان اجازه دهد که نوشته های منتشر شده را در وردپرس بررسی و ویرایش کنند . اصلاحات می تواند به بهبود کیفیت پست کمک کند و به نویسندگان احساس مالکیت […]

چگونه در وردپرس به نویسندگان اجازه ی بررسی نوشته ها را بدهیم

برای هر مدیر وردپرسی این سوال پیش می آید که آیا میتواند به نویسندگان اجازه دهد که نوشته های منتشر شده را در وردپرس بررسی و ویرایش کنند . اصلاحات می تواند به بهبود کیفیت پست کمک کند و به نویسندگان احساس مالکیت در وب سایت شما می دهد . در این مقاله ، ما به اشتراک گذاشتن نحوه اجازه دادن به نویسندگان را برای اصلاح پست های منتشر شده در وردپرس خواهیم داد .

چرا باید نویسنده ها را مجاز به مرور پست های منتشر شده بکنید ؟

وردپرس با یک سیستم کاربری قدرتمند و مجوزی ( در بخش کاربران شما قادر خواهید بود تا به نویسندگان خود مجوز دهید ) همراه است که به شما امکان می دهد که نویسندگان و کاربران جدید را به وب سایت خود اضافه کنید .

اگر شما یک وب سایت چند نویسنده یا عضویت در وردپرس را اجرا می کنید ، ممکن است بخواهید اجازه دهید که نویسندگان تغییراتی در مقالات منتشر شده ایجاد کنند .

وردپرس به شما اجازه می دهد تا پست های منتشر شده خود را به روز رسانی و آنها ویرایش کنید . با این حال ، توصیه نمیکنیم که چنین مجوزهایی را برای همکاران ایجاد کند. یک مدیر باید پست را بازبینی کند و تغییرات را منتشر کند ، بنابراین کیفیت سرمقاله همیشه مهم است .

خوشبختانه یک راه حل وجود دارد که اجازه می دهد تا همکاران تغییراتی ایجاد کرده و برای بررسی ارسال کنند . پس از تایید ویرایشگر ، می تواند به راحتی تغییرات را به پست ادغام کند .

بیایید بررسی کنیم که چگونه به راحتی نویسندگان اجازه نوشتن پست های منتشر شده در وردپرس را بررسی کنند .

اجازه دادن به نویسندگان برای مرور نوشته های منتشر شده در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین Revision Manager را نصب و فعال کنید .

پس از فعال سازی ، شما باید از صفحه تنظیمات «Revision Manager TMC» در قسمت مدیریت وردپرس بازدید کنید . 

در تنظیمات عمومی، باید در منوی کشویی Capability capability، گزینه edit_posts را در زیر منوی کشویی Copy creation feature و published_posts انتخاب کنید. این امر به کاربران با نقش کاربر کمک می کند تا کپی تکراری یک پست منتشر شده ایجاد کند.

نقش اطلاع رسانی باید به یک مدیر یا ویرایشگر اختصاص داده شود که تغییرات را بررسی و پست را منتشر می کند .

پس از اضافه کردن قابلیت ها ، شما باید به پایین صفحه بروید و انواع پست ها را انتخاب کنید که در آن می خواهید اجازه دهید نویسندگان پست ها را ارائه دهند .

شما می توانید تنظیمات اعلان را ویرایش کنید تا زمانی که یکی از نویسندگان یک نسخه از پست را ارسال می کند مطلع شود . شما می توانید قالب خود را سفارشی کنید تا با توجه به نیازهای شما مناسب باشد .

پس از اتمام کار، دکمه Update Settings را برای ذخیره تغییرات خود کلیک کنید .

اکنون باید از حساب مشارکت کننده در وردپرس وارد شوید .

پس از ورود به سیستم ، مراجعه کنید به پست ها »همه پست ها و هر پست منتشر شده خود را انتخاب کنید . در حال حاضر گزینه ای برای ایجاد پیشنویس تجدید نظر در زیر هر پست خواهید یافت .

هنگامی که یک نویسنده روی پیوند پیش نویس ایجاد ویرایش کلیک کند ، افزونه یک نسخه تکراری از پست منتشر شده ایجاد کرده و آن را برای ویرایش باز می کند . یک نویسنده می تواند پست را اصلاح کند ، تغییراتی را انجام دهد و آن را برای بررسی ارسال کند .

پس از ارسال ، مدیر یک اطلاعیه برای بررسی و انتشار پست دریافت خواهد کرد .

شما هم اکنون می توانید به حساب کاربری Administrator در وردپرس بروید و به قسمت پست ها »صفحه همه پست ها بروید . در اینجا ، پیام تکراری را با یک پیام مشاهده می کنید که یک نسخه در انتظار پذیرش است .

شما می توانید بر روی این پست تجدید نظر کلیک کنید و تغییرات را بررسی کنید . پس از بررسی ، روی دکمه Publish یا انتشار کلیک کنید .

پس از انتشار ، محتوای اصلی را لغو می کند و پست مجدد تکراری را به طور خودکار حذف می کند . حالا ، شما می توانید به پست ها »صفحه همه پست ها در وردپرس بروید و تنها پست اصلی را نشان می دهد .

نگه داشتن مطالب قدیمی شما تا به امروز یک راه عالی برای اضافه کردن ارزش به کاربران شما می باشد ، و همچنین کمک می کند تا رتبه بندی جستجوگرها وردپرس را افزایش دهد .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه اجازه دهید نویسندگان پست های منتشر شده را در وردپرس بررسی کنند .

دیدگاهتان را بنویسید