گستران وب

نحوه اضافه کردن آیکون رسانه های اجتماعی به منوی وردپرس

آیا می خواهید آیکون های رسانه های اجتماعی را در منو وردپرس خود اضافه کنید؟ در حالی که وردپرس با بخش پروفایل های رسانه های اجتماعی نمی آید، شما

آذر 1 , 1397

اضافه کردن آیکون رسانه های اجتماعی

آیا می خواهید آیکون های رسانه های اجتماعی را در منو وردپرس خود اضافه کنید؟ در حالی که وردپرس با بخش پروفایل های رسانه های اجتماعی نمی آید، شما به راحتی می توانید از منوهای ناوبری وردپرس برای اضافه کردن و نمایش آیکون های رسانه های اجتماعی در هر منطقه با ویجت آماده در وردپرس استفاده کنید. در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوی وردپرس را نشان می دهیم.

چرا باید آیکون رسانه های اجتماعی را به منوها اضافه کنید؟

بزرگترین مزیت افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی با استفاده از منوهای وردپرس این است که شما می توانید با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده، آنها را تغییر دهید.علاوه بر رابط کاربری کشیدن و رها کردن، هنگامی که آیکون های رسانه های اجتماعی را به منوهای وردپرس اضافه می کنید، می توانید آن را در هر منطقه ویجت آماده در سایت خود از جمله نوار کناری، منطقه بالا و پایین صفحه، پست ها نیز نمایش دهید.

به این ترتیب، نگاهی به نحوه اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس خواهیم داشت.

اضافه کردن آیکون رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید اینست که پلاگین Menu Image را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نصب پلاگین وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، شما باید در پیشخوان گزینه منو را انتخاب کنید ودر آن یک منوی جدید ایجاد کنید.

بعد، شما نیاز به اضافه کردن لینک های سفارشی برای هر کانال رسانه های اجتماعی به طور جداگانه در منوی اجتماعی جدید هستید.

در تصویر زیر گزینه ی set image مشخص است که شما می توانید از آن برای آپلود آیکون رسانه های اجتماعی خود در اینجا استفاده کنید.

پس از آن شما می توانید یک اندازه برای آیکون اجتماعی انتخاب کنید. گزینه های متعدد برای اندازه تصویر وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که برای تمام آیکون های منوی اجتماعی خود یک اندازه انتخاب کنید.

بعد، شما باید موقعیتی برای نمایش نام هر کانال اجتماعی با نماد خود انتخاب کنید. اگر فقط می خواهید نماد اجتماعی بدون هیچ برچسب نمایش داده شود، شما باید گزینه «مخفی کردن» را در قسمت عنوان تنظیم کنید.

به هین سادگی شما می توانید آیکون شبکه های اجتماعی خودتان را اضافه کنید.

پس از اتمام اضافه کردن آیتم های منو، شما باید مکان نمایش را برای منوی اجتماعی خود انتخاب کنید و روی دکمه Save Menu کلیک کنید.

حالا شما می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا آیکون های رسانه های اجتماعی را در منو وردپرس مشاهده کنید.

 

شما همچنین می توانید منوی آیکون اجتماعی را در نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید. به صفحه ابزارک بروید و ویجت« منوی مدیریت »را در منطقه ویجت نوار کناری بکشید.

در Select Menu، منوی اجتماعی که در تصویر بالا مشخص است را انتخاب کرده و روی دکمه Save کلیک کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما برای اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی به منوهای وردپرس کمک کند.

 

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

One thought on “نحوه اضافه کردن آیکون رسانه های اجتماعی به منوی وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *