چگونه یک نوار جستجو به منو وردپرس اضافه کنیم

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

چگونه یک نوار جستجو به منو وردپرس اضافه کنیم آیا می خواهید نوار جستجو را به منوی پیمایش وردپرس خود اضافه کنید ؟ فرم جستجو به کاربران شما کمک می کند تا سریع تر به آنچه در سایت وردپرسی شما به دنبالش هستند را پیدا کنند . در این مقاله ما به شما نحوه افزودن […]

چگونه یک نوار جستجو به منو وردپرس اضافه کنیم

آیا می خواهید نوار جستجو را به منوی پیمایش وردپرس خود اضافه کنید ؟ فرم جستجو به کاربران شما کمک می کند تا سریع تر به آنچه در سایت وردپرسی شما به دنبالش هستند را پیدا کنند . در این مقاله ما به شما نحوه افزودن نوار جستجو به منوی وردپرس را نشان خواهیم داد .

چرا باید یک نوار جستجو را در منو اضافه کنید؟

وجود یک نوار جستجو بااعث می شود تا کاربرانتان به راحتی آن چیزی را که به دنبال آن هستند را پیدا کنند .

اگر نوار جستجوی خود را به منوی ناوبری بالای خود اضافه کنید ، آن را در همه صفحاتی که منو را نمایش می دهد خواهید دید و کاربران شما به راحتی می توانند تمام محتویات سایت شما را جستجو کنند .

افزونه های جستجوی متعدد وجود دارد که می توانید از آن برای اضافه کردن یک نوار جستجو به سایت خود استفاده کنید . بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن یک نوار جستجو به منوی وردپرس داشته باشیم .

اضافه کردن یک نوار جستجو به منو وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه Add Search to Menu را نصب و فعال کنید . پس از فعال شدن ، شما باید به تنظیمات بروید »افزودن جستجو به صفحه منو در ناحیه مدیریت وردپرس خود برای پیکربندی نوار جستجو به منوی خود را انتخاب کنید .

در این صفحه ، شما باید منو را انتخاب کنید که در آن می خواهید نوار جستجو را اضافه کنید . این لیست منوها (منوی اولیه و منوی لینک های اجتماعی) متعلق به قالب وردپرس شماست . اگر قالب سایت خود را تغییر دهید ، این لیست به طور خودکار با استفاده از منوهای موجود از قالب شما به روز می شود .

پس از انتخاب ، نوار جستجو به منوی ناوبری اضافه می شود . شما می توانید انواع پست های جستجو ، فرم جستجو ، عنوان منوی جستجو ، مدیریت نمایش تلفن همراه برای جستجو و غیره را تعریف کنید . این تنظیمات همچنین در کنترل نتایج جستجو برای کاربران شما کمک خواهد کرد .

حال شما می توانید به سایت خود بروید تا نوار جستجو را در منوی پیمایش وردپرس مشاهده کنید .

شما همچنین می توانید نوار جستجو را به تمام منوهای دیگر سایت خود اضافه کنید . به سادگی منو را از تنظیمات افزونه که در آن شما می خواهید برای نمایش فرم جستجوی خود را انتخاب کنید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که نحوه اضافه کردن یک نوار جستجو به منو وردپرس را یاد بگیرید. همچنین با کلیک بر روی این متن شما می توانید به آموزش های رایگان ما دسترسی داشته و آن ها را مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید