گستران وب

آموزش نحوه اضافه کردن یک ماشین حساب در وردپرس (گام به گام)

شاید وب سایت شما به گونه ای باشد که وجود یک ماشین حساب در آن الزامی باشد و شما نبود آن را کاملا احساس می کنید و این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی نظیر خروج کاربران به دلیل نبود این امکان از سای شود . یک ماشین حساب ، یک ابزلر الزامی برای وب سایت های مشاوراملاک است زیرا به راحتی مراجعه کنندگان می توانند مبالغ موجود در وب سایت کشاوراملاکی شما را محاسبه کنند . در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن یک ماشین حساب در وردپرس را به صورت گام به گام آموزش خواهیم داد .

آموزش نحوه اضافه کردن یک ماشین در وردپرس (گام به گام)

چرا نیاز به یک ماشین حساب در وردپرس داریم ؟

یک ماشین حساب ، یک ابزار خودکار است که به شما اجازه می دهد برآوردها برای پرداخت ها را با نرخ بهره و دوره استهلاک دریافت کنید . این اجازه را به شما می دهد تا کاربران به سرعت هزینه های مربوطه را محاسبه کنند .

چه کسی نیاز به یک ماشین حساب در وب سایت خود دارد ؟

یک ماشین حساب مناسب برای وب سایت های املاک و مستغلات است که نمایش لیست IDX مبتنی بر املاک دارند.ماشین حساب این اجازه را می دهد تا کاربران به راحتی ارزش ملک را به طوری که آنها یتوانند تصمیم بگیرند که آیا مناسب بودجه آنها هست یا نه محاسبه کنند . به این ترتیب ، نگاهی به نحوه اضافه کردن یک ماشین حساب در وردپرس خواهیم داشت .

اضافه کردن یک ماشین حساب در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین Responsive Mortgage Calculator را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی، شما باید صفحه تنظیمات » صفحه Respect Mortgage Calculator را برای پیکربندی تنظیمات ماشین حساب وام خود ببینید .

در این صفحه ، می توانید با اضافه کردن مقادیر پیش فرض برای نمایش در زمینه های ماشین حساب شروع کنید که به کاربران کمک می کند تا عملکرد ماشین حساب را درک کنند . شما همچنین می توانید این فیلدها را خالی بگذارید ، بنابراین کاربران می توانند مقادیر خود را برای محاسبه هزینه یک ملک وارد کنند .

پس از آن ، شما باید به قسمت تنظیمات ماشین حساب بروید که در آن شما می توانید ویژگی های اساسی ماشین حساب خود را تغییر دهید . تعداد اندکی از این تنظیمات شامل دوره های نرخ بهره ، نماد ارز ، کد ارز ، فرمت ها ، قابلیت فعال کردن پرداخت و موارد دیگر می باشد .

در این قسمت ، شما می توانید برای مدیریت تنظیمات دوره پرداخت اقدام کنید . این تنظیمات به کاربران اجازه می دهد که پرداخت های پایه را به صورت دوره ای (سالانه، نیمه سالانه، سه ماهه، ماهانه و غیره) محاسبه کنند .

شما همچنین می توانید یک دوره پرداخت ثابت برای محاسبه اموال خاص تنظیم کنید و گزینه های دیگر دوره پرداخت را پنهان کنید .

پس از تنظیمات پرداخت ، می توانید به طرح و گزینه های یک ظاهر طراحی بروید . از اینجا ، شما می توانید یک تم برای ماشین حساب خود انتخاب کنید ، اضافه کردن یک ظاهر طراحی شده ، فعال / غیر فعال کردن تنظیم پاسخگو، و موارد بیشتر .

پس از آن ، شما می توانید مدیریت کنید که چگونه می خواهید نتایج را نمایش داده و برچسب ها را برای زمینه های ماشین حساب اضافه کنید .

شما همچنین می توانید تنظیمات سبک سفارشی خود را برای تغییر نمایش ماشین حساب خود ایجاد کنید .

فراموش نکنید که روی دکمه Save Changes کلیک کنید تا این تنظیمات به درستی ذخیره شود .

برای صرفه جویی در زمان ، یک شورت کد در بالای این صفحه خواهید دید . شما می توانید این کد را در هر پست / صفحه کپی کنید که در آن می خواهید ماشین حساب را اضافه کنید .

اگر می خواهید یک ماشین حساب در نوار کناری وب سایت خود اضافه کنید ، باید بهنمایش>> صفحه ابزارک بروید و ابزارک ماشین حساب Responsive Mortgage Calculator را به قسمت ابزارک نوار کناری خود بکشید .

پس از آن ، می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا ماشین حساب را در عمل ببینید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که نحوه اضافه کردن یک ماشین حساب را در وردپرس یاد بگیرید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *