گستران وب

نحوه پرداخت بیت کوین در وردپرس

با گسترش روزافزون ارزهای دیجیتال و اهمیت استفاده از این نوع ارز در فروش اینترنتی، توسعه دهندگان وب به طور همزمان برای راحتی کار از ارز دیجیتال استفاده می کنند.

آبان 20 , 1397

با گسترش روزافزون ارزهای دیجیتال و اهمیت استفاده از این نوع ارز در فروش اینترنتی، توسعه دهندگان وب به طور همزمان برای راحتی کار از ارز دیجیتال استفاده می کنند.

در نتیجه، توسعه دهندگان پلاگین پرداخت آنلاین مجاب شدند که استفاده از پول دیجیتال بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال می توانند در خرید آنلاین موثر باشند و کاربران می توانند با استفاده از آنها خریداری کنند.

در این مقاله سعی خواهیم کرد برخی درگاه های پرداخت بیت کوین و سایر پرداخت های دیجیتال را معرفی خواهیم کرد.

گام اول: ایجاد یک کیف پول

ابتدا باید کیف پول برای نقد خود را داشته باشید. شما می توانید از BlockChain برای ایجاد کیف پول خود استفاده کنید. فقط روی «دریافت یک کیف پول رایگان» در سایت کلیک کنید و مراحل را انجام دهید.

مرحله دوم: ثبت نام در سرویس پرداخت دیجیتال

در اینجا این می توانید از خدمات مختلف استفاده کنید.  برخی خدمات در اینجا است که می توانید برای ایجاد یک درگاه پرداخت بیت کوین استفاده کنید:

افزونه CryptoWoo:

CryptoWoo یک پلاگین پرداخت ارز دیجیتال برای ووکامرس است. کاربران ووکامرس با این افزونه به راحتی می توانند Bitcoin، Dogecoin، Litecoin، BlackCoin و Dash را از مشتریان خود دریافت کنند. پلاگین اصلی CryptoWoo از API Block.io و سرویس کیف پول استفاده می کند.

افزونه Bitpay:

Bitpay یکی از محبوب ترین کیف پول، و همچنین درگاه پرداخت با پول دیجیتال است. با فعال کردن درگاه پرداخت برای ووردپرس، می توانید بیت کوین را در سایت خود فعال کنید.

افزونه GoUrl:

پلاگین Gateway Payment Bitcoin GoUrl پلاگین دیگری است که شما را قادر به استفاده از درگاه پرداخت ارز در سایت وردپرس می کند.

افزونه SpectroCoin:

یکی از کامل ترین ارائه دهندگان خدمات در پلاگین های پرداخت پرداخت دیجیتال SpectroCoin است که شما را قادر می سازد درگاه پرداخت را در سیستم های مختلف مدیریت محتوا از جمله وردپرس و WHMCS ایجاد کنید.

افزونه Coinbase:

یک راه دیگر برای پرداخت با ارز دیجیتال، سکه است. این پلت فرم دیجیتال و سرویس کیف پول آنلاین می تواند پرداخت ها را از وب سایت وردپرس خود در Bitcoin، Ethereum و Litecoin انجام دهد. سپس این رمزنگاری می تواند به کیف پول آلتوین شما ارسال شود. یا با CoinBase به ارز محلی خودتبدیل و به حساب بانکی خود منتقل کنید.

افزونه Stripe Payment:

Stripe Payment یکی دیگر از خدمات شناخته شده برای پرداخت با ارز دیجیتال است. این افزونه همچنین از کارت های اعتباری علاوه بر پول دیجیتال پشتیبانی می کند.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

One thought on “نحوه پرداخت بیت کوین در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *