افزونه وردپرس لیست علاقه‌مندی محصولات با EDD Favorites

نوشته علیرضا اسکندری از تیم گستران وب
۰

اضافه کردن لیست علاقه مندی به فروشگاه آنلاینتان به کاربرانتان کمک خواهد کرد که بعد از یک بار مراجعه به فروشگاه شما لیستی برای خود از محصولات موجود تهیه کرده تا در دفعات بعد به راحتی بتوانند خریدشان را انجام دهند تا در فروشگاه شما به این صورت احساس راحتی کنند و بیشتر به فروشگاه […]

اضافه کردن لیست علاقه مندی به فروشگاه آنلاینتان به کاربرانتان کمک خواهد کرد که بعد از یک بار مراجعه به فروشگاه شما لیستی برای خود از محصولات موجود تهیه کرده تا در دفعات بعد به راحتی بتوانند خریدشان را انجام دهند تا در فروشگاه شما به این صورت احساس راحتی کنند و بیشتر به فروشگاه شما برای خرید سر بزنند .
در این مقاله تیم گستران وب قصد دارد ا افزونه ایی را به شما معرفی کند تا به وسیله ی آن قادر باشید یک لیست علاقه مندی در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید . در ادامه با آموزش و دانلود این افزونه کاربردی با ما همراه باشید .

لیست علاقه‌مندی محصولات در Edd با EDD Favorites

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان EDD Favorites در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن می‌توانید امکان ساخت یک لیست علاقه‌مندی با نام اختصاصی لیست برای کاربران و مشتریان خود در ایزی‌دیجیتال دانلود فراهم کنید.

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر آیکون قلب که به عنوان لیست علاقه‌مندی از ان استفاده شده است در کنار دکمه خرید محصولات اضافه خواهد شد که مشتریان به واسطه ان و تنها با یک کلیک قادر خواهند بود تا محصول مورد نظر را به لیست علاقه‌مندی خود اضافه کنند.

همانطور که در بالا اشاره ای داشتم مشتریان قادر خواهند بود تا نام لیست علاقه‌مندی خود را به دلخواه تغییر داده و پوشه های مختلفی برای لیست علاقه‌مندی خود در حساب کاربریشان ایجاد کنند .

در نهایت پس از اینکه مشتریان شما لیست علاقه‌مندی خود را ایجاد نمودند قادر خواهند بود تا با مراجعه به هر لیست علاقه‌مندی محصول در وردپرس مشابه تصویر زیر محصولات را مشاهده کرده و با یک کلیک ساده اقدام افزودن محصول به سبد خرید کرده و سفارش خود را کامل کنند .

دیدگاهتان را بنویسید